„Saules zaķēns”/«Солнечный зайчик»

„Saules zaķēns” Facebook – https://www.facebook.com/pages/Солнечный-Зайчик/377731418996621

Iedvesmas un radīšanas prieks ir lielas laimes momenti, jo tavās rokās dzimst brīnums, tavs brīnums. Pat ja viss iecerētais nav izdevies, šis radīšanas mirklis ir bijis laimes brīdis. Un tu vēlies to piedzīvot atkal un atkal.

Radīšanas mirklis ir kā saules zaķēns. Iemirdzas un aiz sevis atstāj dzirkstošas pēdas, liekot mums uz mirkli aizmirst par visu, sajusties kā mazam un laimīgam bērnam un aiztraukties uz savu saulaino pasauli. Mēs sastingstam, lūkojoties tam pakaļ un uzsmaidām savai bērnībai.

Mēs savu jauno projektu nosaucām „Saules zaķēns”.

Daiļrade, kuras mērķis ir palīdzēt kādam, kurš ir cietis. Ikviens var kļūt par mākslinieku un dizaineru. Ikviens var kļūt par iedvesmotāju vai idejas īstenotāju. Šajā procesā visi ir vienlīdzīgi. Atcerieties, ka jūs esat talantīgi, jo ikviens cilvēks ir talantīgs. Ikdienas steigā mēs to esam aizmirsuši.

Pievienojieties mums un sāciet radīt! Ielaidiet saules zaķēnu savā dzīvē, un tā kļūs gaišāka, priecīgāka un laimīgāka!

«Солнечный зайчик» Facebook – https://www.facebook.com/pages/Солнечный-Зайчик/377731418996621

Радость творчества и вдохновения – это минуты величайшего счастья. Потому что под твоими руками рождается чудо, твое чудо. И даже если не все задуманное получилось, эти минуты созидания были минутами счастья. И тебе очень хочется пережить это вновь и вновь.

Эти минуты творческого вдохновения , как солнечный зайчик. Мелькнул, оставил за собой сверкающий след, на мгновение заставил нас забыть обо всем , почувствовать себя маленьким , восторженно-счастливым ребенком и умчался куда-то в свой солнечный мир. И мы замираем, глядя ему в след, и улыбаемся своему детству.

Мы назвали наш новый проект «Солнечный зайчик».

Творчество, направленное на помощь другому, пострадавшему существу. Каждый желающий может стать и художником, и дизайнером. Каждый может стать вдохновителем идеи или ее исполнителем. Здесь все равны. Просто вспомните, что вы талантливы. Потому что каждый человек талантлив, просто он об этом забывает в суете взрослой жизни.

Присоединяйтесь к нам и начинайте творить! Впустите солнечного зайчика в свою жизнь и она станет светлее, радостнее, счастливее!

 

Jūsu uzmanībai piedāvājam:

Представляем Вашему вниманию:

 

Avoski
Broshki

 

Lezhachki
Kotini

 

broshechki i visilki
otrazhateli_1 

 

image002 
Podushki

 

Kartina
Bez zagalovka

 

_DSC2024