Ziedot

Пожертвовать – это значит отказаться от чего-то своего, подарить, отдать для блага других.
Пожертвовать можно деньги, вещи, можно отказаться от каких-то удобств и это тоже будет пожертвование, можно пожертвовать свое время.
Любая форма Вашего пожертвования – это благо для наших маленьких друзей.

  • Вы можете пожертвовать деньги – на них будут накормлены и вылечены собаки и кошки, попавшие в беду.
  • Вы можете пожертвовать еду для животных. Еды много не бывает, особенно для тех, кто живет на улице.
  • Вы можете пожертвовать домики, лежаки, подстилки, постельное белье и полотенца, одеяла и коврики, игрушки, миски, ошейники и поводки. Все то, что сделает пребывание обездоленных животных более комфортным во временном доме или приюте.
  • Вы можете пожертвовать своими удобствами и предложить временный дом для кошки или собаки, нуждающимся в людской доброте и заботе.
  • Вы можете пожертвовать свое время и стать для кого ангелом-спасителем, ласкающим и успокаивающим, кормящим и лечащим.

Пожертвуйте!  И Вы испытаете удивительное чувство , чувство любви и единения со всеми, кому помогли Вы и кто поможет Вам стать счастливее!

 

Fonds «SAVE OUR LIFE»

Reģ. № 40008184810

Konts Swedbank   LV44НАВА0551031778753

*При проведении платежей всю информацию (название фонда и № счета) необходимо вводить вручную, копировать нельзя, банк не считывает информацию и появляется надпись, что счет введен неверно или такого счета нет. Пожалуйста, наберите несколько знаков вручную и Ваша помощь пойдет до адресата!

 

 

Ziedot – tas nozīmē no kaut kā atteikties, dāvināt, atdot, lai kādam palīdzētu.
Ziedot
var naudu, lietas, atteikties no ērtībām ziedošanas vārdā, var ziedot arī savu laiku. Jebkurš veids kā Jūs sevi upurējat – tas ir mūsu mazo draugu labā.

  • Jūs varat ziedot naudu – par to tiks pabaroti un izārstēti suņi un kaķi, kuri nokļuvuši nelaimē.
  • Jūs varat ziedot arī ēdienu dzīvniekiem. Ēdiens nekad nevar būt par daudz, it īpaši tiem, kuri dzīvo uz ielas.
  • Jūs varat ziedot arī mājiņas, gultiņas, gultas veļu, dvieļus, segas, paklājus, spēļmantiņas, bļodiņas, kaklasiksnas un pavadas. Visu, kas padara ērtāku un patīkamāku dzīvnieku uzturēšanos pagaidu mājās.
  • Jūs varat upurēt savas ērtības un uz laiku dot pagaidu mājas kaķim vai sunim, kuram pietrūkst cilvēka rūpju un maiguma.
  • Jūs varat upurēt savu laiku un kļūt kādam par mīlošu un nomierinošu, gādīgu glābējenģeli, kas rūpējās arī par dzīvnieciņa veselību un barību.

Ziedojiet! Un Jūs sajutīsiet īpašu – mīlestības un kopības sajūtu ar visiem, kam Jūs būsiet palīdzējuši. Savukārt viņi palīdzēs Jums justies laimīgākiem!

Fonds«SAVE OUR LIFE»

Reģ. № 40008184810

Konts Swedbank   LV44НАВА0551031778753

*Būsim ļoti pateicīgi par palīdzību. Veicot maksājumus, visu informāciju (fonda nosaukumu un konta Nr.) jāievada ar roku, kopēt nedrīkst, banka nenolasa informāciju un parādās uzraksts, ka konta numurs ievadīts nepareizi vai tāda konta nav. Lūdzu, ievadiet dažas zīmes ar roku, un Jūsu palīdzība sasniegs adresātu!

 

UA-26523123-1