Media

Газета “Суббота”, 6-12 марта 2013 год

subbota (1)

Газета “Суббота”    Читать дальше–>

Latvijas Radio 1, Svētdiena, 2012. gada 3. jūnijs

“Kustoņu pasaule”

Praktiski padomi -kā tikt galā ar suni, kuram nepatīk vienam palikt mājās. Tos stāstīs kinoloģe Jūlija Bogomolova. Vēl, kā jau dzīvnieku raidījumā tas notiek- neplānoti sarunā iejaucas citi zvēri, un pa vidu šiem suņu padomiem būs neliels stāsts par kaķi, kurš izdzīvoja pēc smagas avārijas.

Klausīties / Слушать

 

Darbu sācis labdarības fonds “Save our Life”

Lai apturētu bezatbildību, cietsirdību un nodevību, kas mūsu valstī turpinās pret dzīvniekiem, un lai palīdzētu nelaimē nonākušiem mājdzīvniekiem, šā gada otrajā pusē izveidots fonds „Save our Life”.

Last tālāk–>…

Fonda darbība paredzēta vairākos virzienos:

  • izglītojošais darbs,
  • kultūras pasākumi,
  • sociālo suņu un suņu pavadoņu sagatavošana,
  • palīdzība dzīvniekiem.

Atbildība par pieradinātajiem…

Jūlija Bogomolova, fonda „Save our Life” valdes locekle, kinoloģe 19.11.2011. 13:20  www.dzirkstele.lv

Vai nu tieši vai netieši mēs katrs esam saskāries ar pamestu dzīvnieku. Un tad lielākoties nošausmināmies: „Nu, kā tā var?!” Cilvēki, kas strādā dzīvnieku patversmēs, un tie, kas brīvprātīgi dodas palīdzēt patversmēs nonākušajiem mājdzīvniekiem, zina stāstīt šausmu stāstus, kāpēc šie dzīvnieki tur ir… Bezatbildība! Cietsirdība! Nodevība! Aiz tā visa cilvēks… Tam pretī tiek likta līdzjūtība un mīlestība, meklējot šiem dzīvniekiem jaunus saimniekus un jaunas mājas...(—>last tālāk)

 

Izveido labdarības fondu nelaimē nonākušiem mājdzīvniekiem

LETA

Ceturtdiena, 17. novembris (2011) 08:51

Lai izskaustu bezatbildību, cietsirdību un nodevību, kas tiek vērsta pret dzīvniekiem, kā arī lai palīdzētu nelaimē nonākušiem mājdzīvniekiem, izveidots fonds «Save our Life».

(Lasīt tālāk…–>)

Taps dzīvnieku leļļu teātris

Diena.lv, 2011. gada 17. novembris 07:42

Lai apturētu bezatbildību, cietsirdību un nodevību, kas mūsu valstī  turpinās pret dzīvniekiem, un lai palīdzētu nelaimē  nonākušiem mājdzīvniekiem izveidots fonds Save our Life.

Kā galvenais fonda darbības virziens ir izglītošana. Viens no fonda projektiem ir labdarības semināri. Tie paredzēti, lai paplašinātu cilvēku zināšanas par mājdzīvniekiem, lai uzzinātu par jauniem kinoloģijas virzieniem un psiholoģiskajiem aspektiem attiecībās ar dzīvniekiem, kā arī lai saprastu, kā mājdzīvnieki ietekmē attiecības ģimenē u. c.

(Lasīt vairāķ…–>)

UA-26523123-1