Elziabete gaida mīlošus saimniekus!

Šīs jaunās kaķenītes stāsts ir ļoti līdzīgs daudziem citiem cietsirdības, vienaldzības, nodevības un cilvēka nekaunības pilniem stāstiem. „Mēs esam atbildīgi par tiem, kurus pieradinam” – tie ir visiem zināmie Sent – Ekziperī vārdi, ko teicis Mazais Princis. Tomēr daudziem tā ir tikai skaņa…tukša skaņa.
Šo mazulīti vienkārši izmeta uz ielas, jo bija apnikusi. Kamēr bija maziņa, patika, bet kad izauga – nu nē…labāk paņemsim kaķēnu. Tas nav mūsu pieņēmums, tas tiešām ir tas, kas notika. Ceru, ka visi šie cilvēki, kas tā izturās un attiecās pret saviem mājdzīvniekiem pilnībā piedzīvos un izjutīs to pašu, ko jūt šie mazie un mīlošie dzīvnieciņi, kad viņus pamet un nodod.
Šobrīd mazā meitenīte atrodas klīnikā. Mēs viņu nosaucām par Elizabeti, jo viņai rados ir bijuši „angļi”. Platais rumpītis un resnās ķepas, īsā un biezā spalviņa un apaļīgie vaidziņi nemaz neliek šaubīties par radniecību ar britiem.
Elizabete uz ielas nepavadīja ilgu laiku, viņa ļoti aktivi lūdzās pēc palīdzības, skrēja blakus katram garāmgājējam, skali ņaudēja un pavadīja līdz pat kāpņu telpai. Tādēļ viņas veselības stāvoklis ir labs, šobrīd viņai priekšā ir sterilizācija un pēc nedēļas viņa būs pilnīgi vesela un atguvusies.
Mēs gaidām mīlošus un uzticīgus cilvēkus, kuri velās dalīt ar  mums šos priecīgos brīžus, kurus pavadam ar Elizabeti un dāvāt viņai mājas 🙂

Elizaveta 001  Elizaveta 002  Elizaveta 003  Elizaveta 004  Elizaveta

Елизавета ждёт любящих хозяев!

История этой молоденькой кошечки очень похожа на многие такие  же истории о жестокости, равнодушии, предательстве, подлости человека. «Мы в ответе за тех, кого приручили» – эти слова Экзюпери, произнесенные Маленьким Принцем, знакомы многим. Но для многих это лишь звук, звук пустой.

Эту малышку просто выкинули на улицу, надоела. Пока была маленькой , нравилась, а выросла- ну ее. Возьмем котенка. Это не наше предположение, это действительность. Надеюсь, что люди, таким образом поступающие за своими домашними животными, испытают  сполна все те чувства, которые испытывают их маленькие  и любящие домашние питомцы, так жестоко преданные ими.

А сейчас эта маленькая девочка находится в клинике. Мы назвали ее Елизавета, потому что в ее роду были «англичане». Плотное тельце и толстые лапки, короткая и густая шерстка  и круглые щечки не оставляют сомнений  о близком родстве с британцами.

Елизавета недолго пробыла на улице, она очень активно просила о помощи, бегала за каждым проходящим мимо, громко мяукала, провожала до подъезда. Поэтому здоровье ее в хорошем состоянии, сейчас ей предстоит операция по стерилизации и через неделю она будет совершенно здорова.

Мы вместе с Елизаветой ждем любящих и преданных людей, готовых разделить вместе с нами радость общения и Иными, но очень близкими нам существами и предоставить Елизавете место в своем доме 🙂

Leave a Reply

Post Comment

UA-26523123-1