Пука дома!!! Теперь она будет жить в Валмиере!
Ниже рассказ Байбы, это она смогла изменить судьбу этой кошечки 🙂  Ее мужество, доброта, терпение, любовь сотворили чудо. Пука жива, здорова, у нее свой дом и заботливая хозяйка.

Огромное спасибо Байба! 🙂

Processed by: Helicon Filter;

“Šodien pēcpusdienā Pūka no klīnikas devās uz savām īstajām mājām pie sava saimnieka un sava cilvēka-Gintas.
Pūka dzīvos Valmierā, cilvēks, kas kļuvis par kaķenītes labo gariņu, zina gan to, ka Pūciņa vairs nav jauna, gan to, ka viņai nācies daudz pārdzīvot, jo savas iepriekšējās mājas zaudējusi, iemeslu nezinam, kādēļ, savus cilvēkus zaudējusi, pamazām divu mānešu laikā, kopš bija spiesta dzīvot burtiski zem klajas debess un pārtikt no žēlastības dāvanām.
Saaukstējusies, ļoti novājējusi–tādu es viņu tur pie veikalu rindas sastapu otrreiz, 27.dec.pēc darba.
Jau nāca vakars, tikko beigušies Ziemassvētki, nezināju pat kur meklēt palīdzību.
Piezvanīju Natālijai no SOL fonda, viņa neatteica, tā tūliņ devos pēc būra un kopā ar Pūku braucām uz klīniku.
Kaķenīte bija blusu noēstu kažociņu, acīmredzot no tiem minčiem, kam ir alerģija pret blusām, kam ādiņa ļoti ātri no šiem parazītiem iekaist.
Saaukstēšanās, šķaudīšana-tas bija galvenais, kādēļ ārstēšana bija jāmeklē nekavējoties.Ar zālēm tas ir izārstēts, kažociņš pamazām atgūst sākotnējo skaistumu.
Tikko kaķenīte saprot, ka viņai neko sliktu nedarīs, tā nezina pat kā izrādīt savu mīļumu–ar mieru galviņu cilvēkam azotē iebāzt. To pārliecinājos, ik pa laiciņam Pūku apciemojot, kamēr viņa bija klīnikā.
Paldies visiem labu domu sūtītājiem, paldies SOL fondam,paldies ārstiem, bet nu vēl viens dzīves pabērns atradis labas, mīļas mājas.
Un vislielākais paldies Gintai, kura turpmāk par Pūku rūpēsies, ar kuru kaķenīte varēs dalīties savā kaķa mīlestībā pret cilvēku.

Baiba”

 

3 Responses to Pūka ir mājās! / Пука дома!

 • Lady

  Ура! Супер новость!!!

 • Ирина

  Patiešām priecīgā ziņa!Sirsnīgs paldies Baibai – Pūkas Ziemassvētku enģelim. Paldies Gintai, ka ieraudzīja Pūkā savu kaķenīti.Daudz-daudz laimīgu gadu kopā.

 • Baiba

  Sarežģījumi Pūkai ar mājām, tādēļ meklējam citas. Pūka acīmredzami baidās no bērniem, iespējams, ārā dzīvojot iebaidīta, jo vieta , kur viņa atradās, vienmēr bija cilvēku pilna.
  Meklējam ģimeni, kur nav bērnu un arī suņu, vislabāk būtu sieviete, kura dzīvo viena un daudz laika pavada mājās, Pūkai vajadzīgs pierast pie “”sava cilvēka””.
  Pašreizējās mājās bērnam divarpus gadiņi, viņai Pūka ļoti patīk, bet Pūkai bail, viņa slēpjas, pat bērna balsi izdzirdot, ja bērns iet klāt, vai nes ēdienu, Pūka kļūst agresīva, šņāc. Ieplestas acu zīlītes–acīmredzami tiek izrādītas bailes.
  Mājā pa dienu neviena nav, saimniece pārnāk vakaros, no rītiem agri prom uz darbu, Pūkai nav iespēja pierast, ka šis ir viņas draugs.

Leave a Reply

Post Comment

UA-26523123-1