Labais un ļaunais, vienaldzība, nodevība un labestība, rūpes, mīlestība. Tā ir mūsu dzīve. Katru dienu mēs izdarām izvēli. Katru dienu mēs kļūstam vai nu nedaudz laimīgāki, vai nedaudz nelaimīgāki. Viss atkarīgs tikai no mums.

Paiesim garām tam, kuram vajadzīga palīdzība, novērsīsimies vai pastiepsim roku un noglaudīsim… Ludmila nepagāja garām un noglaudīja, izmitināja.

Viņas izvēle darīja laimīgāku ne tikai viņu, bet vēl vairākus cilvēkus. Kā tā? Jo Musja ir atradusi jaunu gādīgu saimnieci un viena ar otru ir apmierinātas. Kaķenītes, kuru tagad sauc Taisija skatiens kļuvis daudz mīlošāks, tāds kādam jābūt mājas mīlules skatienam. Jo Ludmila ir laimīga par savu kaķenīti, par viņas likteni. Jo mēs priecājamies par Ludmilu, par Taisiju un viņas jauno saimnieci.

Šķiet, ka pasaule kļuvusi nedaudz labāka un laimīgāka. Bet varbūt tā nemaz nešķiet, bet tā ir 🙂

Добро и зло, равнодушие, предательство и доброта, забота, любовь.  Это наша жизнь.  Каждый день мы делаем свой выбор, каждый день мы становимся или чуть-чуть счастливее, или чуть-чуть несчастнее. Все зависит только от нас.
Пройдем мимо того, кто нуждается в нашей помощи, отвернемся от него или протянем руку и погладим…Людмила не прошла мимо, погладила, приютила.
И вот ее выбор сделал счастливее не только ее, но и многих людей. Почему? Потому что ее Муся нашла свою любящую хозяйку и они обе довольны друг другом. Взгляд кошечки, которую теперь зовут Таисия, стал томно-любящим, каким в должен быть взгляд домашней любимицы.
Потому что Людмила рада за свою кошечку, за ее устроенную судьбу. А мы рады и за Людмилу, и за Таисию, и за ее новую хозяйку.
Кажется, что мир вокруг стал чуть-чуть добрее и чуть-чуть счастливее. А, может и не кажется вовсе 🙂

kr   kr   kr   kr

2 Responses to Taisija (Musja №2) ir mājās! / Таисия (Муся №2) дома!

  • Ирина

    Замечательная новость. Счастья и здоровья Таисии и ее новой хозяйке.

  • Lady

    Чудесная новость! очень рады, а кошка безумно красивая!!!

Leave a Reply

Post Comment

UA-26523123-1