Mazā un novārtā atstātā kaķēna bēdīgais stāsts beidzās pāris mēnešus atpakaļ. Nevēlamies atgādināt šo skumjo stāstu, bet tieši tobrīd sākās šī mazā kaķēna jaunā dzīve.
Alise vairākas nedēļas pavadīja klīnikā, kur ārstējās no vīrusa, bet pēc atveseļošanās devās uz jaunajām mājām. Šajās mājās dzīvoja arī citi mīluļi: suns Ronijs, kaķis Fjodors un kaķenīte Daša, kas Alisi sagaidīja ļoti priecīgi, pat pārāk. Kaķenīte ātri aprada ar jaunajām mājām un sāka palaidņoties, raksturs viņai ir ļoti jautrs un rotaļīgs. Vecākajiem biedriem šī jautrība īpaši nepatika, jo viņi vēlējās mieru un kārtību, dažreiz pat beidzās ar cīņām. Bet laiks gāja…Alise pieauga, mācījās no draugiem dažādas gudrības, bet viņi piedalījās viņas ēverģēlībās un atcerējās jaunību. Draugu kopdzīve beigās nokārtojās.
Bet…gadījās mīlestība. Saka, ka katram cilvēkam ir otra pusīte un ja to otru pusi satiek, tad tā ir liela laime. Bet vai kaķiem ir savas „otras pusītes”? Skatoties uz maziņo, jauniņo un labiņo kaķenīti Alisi un labi audzināto un gudro Fjodoru, saprotu, ka ir gan kaķiem otras pusītes!
Alise un Fjodors kopā guļ, kārto viens otra kažociņu, divatā cieši mīļojās uz dīvāna. Daša ir trešais liekais. Bet viņai šī loma apmierina. Viņa mierīgi vēro jauno pārīti, brīžiem šķiet, ka viņa pat smaida. Dažreiz arī visi trīs kopā paspēlējas.
Fjodors un Alise ir vienkārši laimīgi, tik laimīgi kā jebkurš, kurš ir iemīlejies. Viņiem paveicās un viņi satikās.  Vienas kaķa dvēselītes divas pusītes.

     

Новости от Алисы!

История маленького брошенного котенка  закончилась несколько месяцев назад.  Мы не будем вспоминать эту грустную историю.
Тогда же началась новая история  маленькой кошечки Алисы, о которой мы и расскажем.
Алиса несколько недель провела в клинике, где лечилась от вируса, а после выздоровления  переехала в новый дом. Здесь уже жили  другие домашние любимцы: собака Ронни, кот Федор и кошка Даша. Алису встретили радостно, даже слишком. Алиса быстро освоилась и начала шкодить, характер у нее такой веселый, игривый и шкодливый. Старшие товарищи ее не одобряли, призывали к покою и порядку, дело доходило до скандалов. Но время шло.  Алиса взрослела, училась у друзей благоразумию, а друзья, участвуя в  ее проказах ,  вспоминали молодость. Жизнь друзей постепенно налаживалась.
Но…вдруг случилась Любовь. Говорят, что у людей есть свои половинки и если они встречаются, то это великое счастье. А у котов есть свои половинки? Глядя на маленькую, молоденькую и  хорошенькую Алису и благовоспитанного и умного Федора , понимаешь, что да. Есть у котов свои половинки. Алиса и Федор вместе спят, крепко обнимая друг друга, вылизывают друг другу шерстку, нежатся на диване вдвоем. Даша – третий лишний. Но ее эта роль устраивает. Она спокойно и немного надменно смотрит на влюбленную парочку, кажется, что даже улыбается.  Иногда участвует в совместных  играх.
А Федор и Алиса  просто счастливы, как могут быть счастливы любящие и любимые.Им повезло и они встретились .  Две половинки одной кошачьей Души.

Raksti par Alisu / Статьи об Алисе:

4 Responses to Alisas un Fedoras jaunās bildes! / Новые фото Алисы и Фёдора!

 • Julija

  Спасибо большое хозяйке за фотографии милой парочки! Они поднимают настроение 😉 приятно посмотреть !

 • Анна

  Супер! Какое счастье, что они нашли друг друга!

 • вИКТОРИЯ

  Ай, какая любовь! Как хочется быть Алисой..

  • Lady

   Это точно 🙂

Leave a Reply

Post Comment

UA-26523123-1