Maza, nodota sunēna stāsts ir beidzies. Un ir sākusies jauns stāsts par mazu, laimīgu, priecīgu un ļoti draudzīgu kucēnu, kurš ir nosaukts par Skuzju. Jaunā ģimene, kura uz laiku deva mājas Skuzjam, pāris dienās tik ļoti pieķērās šim burvīgajam un rotaļīgajam radījumam, ka izlēma viņu paturēt sev. Viņi nevarēja iedomāties, ka Skuzjas nebūs mājās. Mājas uz laiku, kļuva par īstajām mājām! Tagad Skuzjam ir mīloši saimnieki, mājīgas mājas un divas draudzenītes – divas kaķenes, ar kurām viņš loti ātri atrada kopīgu valodu. Tāds lūk stāsts ar laimīgām beigām

   История маленького преданного щенка закончилась. И началась новая история маленького, веселого и очень дружелюбного щенка, которого назвали Скузя. Молодая семья, которая приютила Скузю на время, за несколько дней его пребывания  настолько привязалась к этому очаровательному и игривому созданию, что решили оставить его у себя. Просто не смогли представить, как Скузи не будет в их доме. Временный дом стал постоянным:)) Теперь у Скузи есть любящие хозяева, уютный дом и две подружки – две кошки, с которыми он очень быстро нашел общий язык. Вот такая история со счастливым концом:))

Vakarā tapa skaidrs-viņš pats atnāca pie mums meklēt palīdzību. Meklēt mājas!

19. decembrī pie mūsu mājas kāpņu telpas  parādījās ļoti mazs, draudzīgs un apburošs sunītis.
Sākumā mēs domājam, ka kāds ir atbraucis ciemos un izvedis sunīti pastaigāties bez kaklasiksnas un pavadas. Bet, kad suns pavadīja visu dienu pie mūsu kāpņutelpas un satumstot saritinājās kūkumiņā uz lieveņa, bija skaidrs, ka viņš nepieder nevienam.  Turpināt lasīt »

Raksti par Skuzijas / Статьи о Скузи:

Leave a Reply

Post Comment

UA-26523123-1