Viņš dzīvoja privātmājā Vecmīlgrāvī. Viņu ļoti mīlēja, un viņš atbildēja ar pretmīlu un pieķeršanos savām saimniecēm. Viņi kopā dzīvoja daudzus gadus. Tie nekādā veidā neatspoguļojās ne suņu vīra izskatā, ne temperamentā . Viņš tāpat kā jaunības dienās bija aktīvs un rotaļīgs suns. Pat zobi viņam bija kā jaunam sunim. Neviens nekad nevarēja noteikt viņa vecumu. Mamma bija taksis un no viņas tika  mantota kaislība uz rakšanu. Īpaši viņam patika parakties zem žoga un uz pāris stundām aizbēgt savās gaitās. Satrauktajām saimniecēm par prieku viņš vienmēr atgriezās.  Saimnieces viņu bāra par bēgšanu, priecājās par atgriešanos, bet neiedomājās uzlikt kakla siksnu ar savu tālruņa numuru. Nu tā, katram gadījumam.

Tā viņi dzīvoja. Taču reiz viņš neatgriezās. Viņu meklēja. Saimnieces apjukumā nezināja, ko darīt, kur zvanīt, kam lūgt palīdzību. Bet uzcītīgi turpināja meklēt. Meklēšanai nebija rezultātu.  Viņš bija pazudis. Pazudis 3.septembrī.

Viņš pakļuva zem automašīnas Sarkandaugavā. Viņš bija apmaldījies un izmisīgi meklēja ceļu mājup. Un tad notika avārijā. 5 dienas nogulēja uz aukstas un mitras zemes. Viņš bija par mata tiesu no nāves.

Tad viņu paņēma, parādīja ārstam un izmitināja siltās un omulīgās pagaidu mājās. Un deva jaunu vārdu – Robis. Aiva un viņas ģimene darīja visu, lai Robis pie viņiem justos labi un ātrāk atveseļotos. Viņu pūles vainagojās panākumiem.

Robi gaidīja jauna dzīve jaunās mājās, bet….

Viņa saimniece Vija ieraudzīja sludinājumu, kurā bija Nerim līdzīga suņa fotogrāfija. Viņa mums piezvanīja. Tas, gan bija, gan nebija viņš. Mūsu Robim purniņš bija baltāks, un arī pēc vecuma viņš bija daudz jaunāks par Neri. Visādi citādi ļoti līdzīgs. Vija atbrauca uz pagaidu mājām pārliecināties, ka tas tiešām nav Neris, un, iespējams, ņemt Robi pie sevis, jo, visticamāk, Neris bija gājis bojā. Citādi viņš noteikti atgrieztos. Bet Robim vajadzīgas mājas, mīlestība un rūpes.

Viņas atbrauca pie Robja. Bet tur viņas sagaidīja Neris. Priekiem nebija gala. Gan smiekli, gan asaras, gan mīlestība. Bet baltais purniņš – tas ir sirmums no pārdzīvojumiem.

Tāds, lūk, neticams stāsts par Nera atgriešanos savās ĪSTAJĀS mājās!

Он жил в частном доме в Вецмилгрависе. Его очень любили и он отвечал любовью и привязанностью своим хозяйкам. Много лет они прожили вместе. Прожитые годы никак не сказались ни на его внешности, ни на его темпераменте. Он , как и в молодости, оставался активным, игривым псом.  И зубы у него были, как у молодого. Никто и никогда не мог определить его возраст.  Его мама была таксой и от нее он унаследовал страсть  к копанию.  Особенное удовольствие доставляло ему копание, когда удавалось сделать подкоп под забором и удрать  на несколько часов.  А потом вернуться  домой на радость  перепуганных хозяек. Хозяйки ругали его за побеги, радовались его возвращению, но не догадались надеть ошейник с номером телефона. Так, на всякий случай.

Так они и жили. Но однажды он не вернулся. Его искали. Его хозяйки в растерянности не знали что делать, как его искать, куда звонить, где просить о  помощи.  Но искали, искали упорно. Поиски результатов не дали. Он пропал.  Пропал 3 сентября.

Он попал под машину в районе Саркандаугавы.  Он заблудился и метался в поисках дороги домой.  И попал в аварию. 5 дней пролежал он на холодной и сырой земле . Он был на волосок от смерти.

А потом его подобрали, отвезли к врачу и разместили в теплом и уютном, но временном  доме.  И дали  новое имя – Роби. Айва и все члены ее семьи делали все, что Роби было хорошо в их доме, чтобы  быстрее поправился. Их усилия быстро принесли результаты.

Роби  ждала новая жизнь в новом доме, но…

Его хозяйка Вия увидела объявление и фотографию похожей на ее Нериса собаки. Позвонила нам.  Это был и он, и не он. У нашего Роби мордочка была намного белее да и по возрасту он был намного моложе Нериса.  А так очень похож. Вия приехала во временный дом, чтобы посмотреть на Роби, убедиться,что это не Нерис,  и, возможно, взять Роби в свой дом. Ведь, скорее всего Нерис погиб. Иначе он обязательно вернулся бы домой. А Роби нужен дом, любовь и забота.

И они приехали к Роби. А встретил их Нерис.  Радости не было предела.  И смех, и слезы, и любовь. А побелевшая мордочка – это седина от пережитого стресса.

Вот такая вот невероятная история возвращения Нериса в СВОЙ дом!

6 Responses to Robis izrādās Neris :) / Роби оказался Нерисом :)

 • Lady

  Вот это новость! Бывает же такое… Очень рады за Роби – Нориса 🙂 Норис, не теряйся больше, пожалуйста 😉

 • Анна

  Просто невероятно! Как хорошо, что все так закончилось и Норис все-таки нашел свой дом. Долгой и счастливой жизни Норису!

 • INESE&MAKS

  VIVAT SOLFONDS,VIVAT ! ETO SCHASTJE – VSTRETITJ TOGO-KOGO DOLGO ISKAL… SPASIBO ZA TO, SHTO ONI VMESTE… NIZKIJ POKLON ZA SPASEIJE.

 • Наталья

  Ура! Очень рады за Нериса! :))

 • Juliy&Elfa&Eliza

  Mi o4enj radi za Neri! Eto 4udo! Robi-Neri- poveril mne srazu i ja tak rada za to 4to u etoj istorii s4astlivij konec!
  PALDIES AIVA bez Jusu atsaucibas, palidzibas un pacietibas Robim butu gajis grutak! PALDIES!!!

 • Виктория

  УРА! УРА! УРА! Это чудо сотворенное руками неравнодушных людей! Спасибо!

Leave a Reply

Post Comment

UA-26523123-1