Priecīgs notikums un jauna, skaista dzīve sagaida arī mazo skaistulīti Leilu. Viņa ir sagaidījusi savus īstos saimniekus! Trīs dažādu paaudžu sievietes tika vienkārši noburtas ar mazās Leilas šarmu. Un tagad Leilai ir trīs burvīgas saimnieces un plašas un mājīgas mājas. Jaunajās mājās Leila iejutās ļoti ātri, un jau ir parādījusi sevi kā ļoti mīļu un runātīgu kaķenīti, jo ir taču jāatgūst zaudētais laiks un japastāsta jaunajām saimniecēm visu, ko ir nācies piedzīvot. Mēs no sird priecājamies par Leilu un par jaunajām saimniecēm. Cik labi, ka visiem ir paveicies!

Turklāt mēs gaidam jaunās bildes. Jo tieši tās ir liecība par to, ka mūsu mīluļi ir nonākusi labās rokās un to redzot mēs gūstam spēku katrai jaunai dienai, tas uzmundrina, kad paliek grūti 🙂 Laimīgi Jums! Un lai Jums daudzi laimīgi gadi kopā!

Радостное событие и начало новой счастливой жизни для маленькой красавицы Лейлы. Она дождалась своих, настоящих хозяек! Три поколения  обаятельных женщин были очарованы Лейлой. И теперь у Лейлы целых три любящих хозяйки и замечательный,  просторный и уютных дом. Лейла быстро освоилась в своем новом доме, проявила себя как очень ласковая и  очень разговорчивая кошечка. Ведь надо наверстать упущенное время,  наласкаться вдоволь и рассказать своим хозяйкам все, что ей пришлось пережить. Мы очень рады за Лейлу и за ее новых хозяек. Повезло всем.

А мы ждем фотографий. Ведь именно эти свидетельства новой и счастливой жизни наших питомцев помогают нам в трудные минуты:)

Счастья вам! И долгих лет вместе!

Raksti par Leilu / Статьи о Лейлы:

3 Responses to Leila ir mājās! / Лейла дома!

  • Lady

    Спасибо за приятную новость!

  • Виктория

    Спасибо за отличную новость! Желаю уютных совместных вечеров четырем женщинам 🙂

  • Juliy

    Будем ждать счастливых фотографий Лейлы! Она была действительно красотка и будет еще красивее!

Leave a Reply

Post Comment

UA-26523123-1