Četri burvīgi mazulīši, kuri ir palikuši bez savas kaķu mammas, meklē mīlošus saimniekus. Kaķēni ir ļoti skaisti, mīļi un ar labu apetīti, turklāt ir pieradināti iet uz kastīti. Ja Jums ir iepatikušies šie mazulīši un ja Jūs esat gatavi kļūt par rūpjpilniem un mīlošiem saimniekiem, lūdzu zvaniet 26192981

Pilns stāsts redzams šeit

Mazulīšiem ir apmēram 2 mēneši, bet nu jau katram ir iezīmējies savs raksturiņš. Vienīgais, kas viņus vieno ir lielais mīļums. Viņi ir ļoti, ļoti, ļoti mīlīgi. Ar lielāko prieku sēž klēpī, pieglaužās un murrā savas dziesmiņas.

Четверо очаровательных малышей, оставшихся без мамочек-кошек, ищут новых заботливых хозяев. Котятки очень красивые, ласковые, игривые, с хорошим аппетитом, аккуратные ( приучены к лотку). Если Вам понравились эти малыши, и Вы готовы стать любящим и заботливым хозяином, пожалуйста звоните тел. 26192981

Вся история котят тут

Этим малышам около двух месяцев, но уже у каждого проявляется свой характер. Единственное, что их объединяет – это ласка. Они очень-очень ласковые. С удовольствием сидят на руках, ластятся, нежатся и поют свои песенки.

Meitene №1 / Девочка №1 (MAIJA  / МАЙЯ) – Rezervēta! / Зарезервирована!

Maija ir ļoti ziņkārīga meitenīte. Viņa pirmā izpēta gan teritoriju, gan jaunās spēļmantas. Izskatās, ka viņa visu dara ar prieku — ēd, spēlējas, ceļo apkārt. Ar lielāko prieku rāpjas klēpī un ar lielāko prieku murrā kādu dziesmiņu.

Майя очень любознательная девочка. Она первая осваивает новые территории и игрушки. Она все делает с удовольствием – ест, играет, путешествует. С удовольствием забирается на руки и с удовольствием поет песенку.

         
   

Meitene №2 / Девочка №2 (MARTA  / МАРТА) – УЖЕ ДОМА! / IR MĀJĀS!

Tā ir ļoti apburoša mazmazītiņa kaķenīte. Viņa ir ļoti maziņa, bet eleganta, šķiet pat mazliet interesanti kā tik mazs kaķēniņš ar būt tik graciozs. Viņa ir melna ar mazām, baltām zeķītēm, katrā ķepiņā. Arī raksturs mazulītei tāds pats kā Martinam, maiga, klusiņa un mīļā. Klēpī viņa sēž mierīgi, uzmanīgi pētot seju un cenšoties ieskatīties cilvēku acīs.

Это совершенно очаровательная крошечная малышка. Она такая миниатюрная и изящная, что удивительно видеть эту грациозность в крошечном котенке. Она черная, в маленьких белых носочках на всех лапках и с огромными белыми вибрисами . У нее и характер такой же, нежный, тихий и ласковый. На руках сидит с тихонечко, внимательно изучает лицо, старается заглянуть в глаза человеку.

  
  

Meitene №3 / Девочка №3 (SOŅEČKA  / СОНЕЧКА) – IR MĀJĀS! / УЖЕ ДОМА! См. дальше

Mazulīte ir ļoti maiga kaķenīte. Cilvēks viņai šķiet ir vislabākā radība. Cilvēku rokās uzreiz atbrīvojās, noklust, glaužās klāt un iesnaužās. Aizmirst pat par rotaļām. Un dzied, ļoti skaļi dzied savas kaķu dziemiņas.

Маленькая и очень нежная девочка. Человек – самое желанное  существо. На руках сразу же расслабляется, затихает, нежится и дремлет. Даже об игре забывает.  И поет, очень громко поет.

                                                                              
   

Puika/ Мальчик ( MARTINS / МАРТИН) – IR MĀJĀS! / УЖЕ ДОМА!

Apaļīgs, rotaļīgs un mīlestības pilns mazulis. Izskatās tā, it kā viņš būtu balts un pūkains, bet viņam pāri pārmests melns mētelīts un viņš devies pastaigā. Ieraugot cilvēku viņš uzreiz dodas cilvēka virzienā. Grib gan paspēlēties, gan samīļoties.

Крупный, игривый и любознательный малыш. Так и кажется, что он белый и пушистый, просто накинул черный плащ и вышел на прогулку. А встретив человека, тут же направляется к нему. Можем поиграть, можем поласкаться.

  
  

3 Responses to Gaidām atbildīgus saimniekus / Ждём заботливых хозяев :)

  • Lady

    Красота неземная! Очень красивые котятка! Заметно подросли. Пусть у них будут самые лучшие хозяева!

  • Julija

    Какие глазки у Марты! Просто красавица будет =)!!! все милые- скорей всем желаю заботливых хозяев!

  • Lady

    Здорово, что 2 котёнка уже нашли свой дом! Но почему же никто не хочет взять к себе Мартина? Он же такой красивый! Обратите внимание на его окрас и глазки, как игрушечный 😉

Leave a Reply

Post Comment

UA-26523123-1