Mums ir atgadījies ČP! Ļaunums un nodevība!

Šo mazulīti, kurai ir apmēram pus gadiņš, PĀRMETA pāri augstai sētai bijušās dzīvnieku patversmes teritorijā. Mazo ķepiņu pēdas sākas uzreiz aiz žoga. Teritorijā neviena nav, izņemot milzīgu sargu – kaukāzieti Argo.

Mazulītei noveicās, pat divreiz noveicās.  Argo viņu neaiztika. Bet mūsu brīvprātīgais palīgs, kurš bija ieradies apraudzīt Argo, atrada mazulīti kupenā. Viss bija kārtībā, viņa nebija apsaldējusies, tikai ļoti nobijusies.

Šobrīd viņa ir pagaidu mājās. Mazo skaistulīti nosauca par Šarloti, sunīte ir tīršķirnes taksis, ļoti labā veselības stāvoklī, spalviņa spīdīga, ir labi kopta un tīrīga, ļoti maiga un draudzīga, draudzējas gan ar suņiem, gan ar kaķiem.

Mazā Šarlote gaida tos, kuri nekad nenodos, un ar pretmīlestību un uzticību atbildēs uz saņemto mīlestību un rūpēm, cerībā, ka turpmākā dzīve būs laimīga un prieka pilna!

Sharlotta_2   Sharlotta_3   Sharlotta_4

Gatavošanās, lai dotos uz jaunajām mājām


Gatavošanās, lai dotos uz jaunajām mājām iet pilnā sparā. Daži no svarīgākajiem gatavošanās momentiem ir došanās pie vetārsta, apskate, vakcinācija. Jo uz jaunajām mājām jādodās ar lielisku veselību!

 

 

У нас ЧП! Подлость и жестокость!

Эту малышку, ей около полугода,  ПЕРЕБРОСИЛИ через высокий забор на бывшую территорию приюта для животных.  Следы маленьких лапок начинаются сразу же за забором. На территории никого нет, кроме огромного охранника, кавказца Арго.
Малышке повезло, повезло дважды. Арго ее не  тронул. А наш добровольный помощник, в неурочное время пришедший  проведать Арго,  нашел малышку в сугробе. Все обошлось, она   не замерзла, только была очень напугана.
Сейчас она во временном доме. Назвали маленькую красавицу Шарлотта. Это  породистый щенок таксы, в прекрасном состоянии, шерстка сверкает, чистенькая и ухоженная, очень ласковая,  дружелюбно относится к другим собакам и даже котам.
Маленькая Шарлотта ждет  тех, кто никогда не предаст, на  любовь и доверие ответит любовью и заботой, рядом с кем жизнь будет счастливой и радостной!

Подготовка к переезду в новый дом

Подготовка к переезду в новый дом идет полным ходом. Один из важных моментов  подготовки – посещение вет.врача, обследование, вакцинация. В новый дом – с отменным здоровьем!

 

3 Responses to Šarlote devās uz jaunām mājām! / Шарлотта уехала в новый дом!

 • Laura Aristova

  Labdien,
  Vai mazulīte joprojām nav atradusi savus saimniekus?
  Mēs ļoti labprāt viņai palīdzētu, mūsu pašu takšapuisēns gāja bojā negadījumā vasarā un pēdējās nedēļās esam sākuši lūkoties apkārt pēc kāda, kam varētu palīdzēt.
  Ļoti priecāšos par ziņu,
  Laura

  • SOLfonds

   Labvakar Laura! Varbūt Jūs ieintresēs mūsu Lota, kas tika pārmesta pāri līdzīgi kā ar Šarlote. Viņai ir ap 10 mēneši, ļoti jauka rakstura- draudzīga, komunikābela. Šodien savakcinēju. Viņai patīk braukt mašīnā un pētīt apkārtni :). Labi sadzīvo gan ar suņiem, gan kaķiem. Šodien dēvās uz pagaidu mājām. Gadīsim ziņu no Jums! Paldies.

 • Lady

  Super!!!

Leave a Reply

Post Comment

UA-26523123-1