Mazie minči ir ļoti mīļas radībiņas ar apbrīnojamu paļāvību. Vislielākais prieks ir sekot pa pēdām vai ierāpties klēpī un, skatoties acīs, runāties runāties runāties…
Viņus izmeta mūsu  pagalmā un minči bija gatavi uzticēties ikvienam ; arī kaijām,  vārnām, kas jau asināja knābjus un bērniem, kas meklēja dzīvas rotaļļietas.

Viņi nezināja, ka pasaulē ir ļaunums…
Nodēvēju viņus par Zālīšu ģimeni. Viņi bija četri. Viena mazā māsa ir ieguvusi mājas un ir tajās ļoti laimīga. Palikušie  Zālīši – divi brāļuki – Apinis un Virsis un māsiņa- Vīgrieze grib būt laimīgi. Brālīši ir ļoti līdzīgi un tā ir iespēja iegūt dvīņu komplektu.

Par vienu kaķi labāki var būt tikai divi kaķi 🙂

Veikta pirmā sakopšana, ir veseli, dzīvespriecīgi un attapīgi. Apmēram 2 mēnešus jauni. Atrodas Krasta masīvā, bet attālumi pārvarāmi, ja kāda sirds ārpus Rīgas ilgojas pēc sirsnīga drauga.

Tālrunis atbildīgām sarunām  26849683 Baiba.


Семья Tравкиных (Zālīši) ищет дом!

Очень милые котята с поразительной доверчивостью ко всем. Самая большая радость для них – следовать за вами по пятам или вскарабкаться на колени и, глядя вам в глаза, рассказывать, рассказывать….
Их бросили во дворе на траве и они были готовы доверять всем: и чайкам, и воронам, которые уже точили клюквы, и детям, искавшим в них живую игрушку.
Они не знали, что в мире есть зло…
Их было четверо.
Маленькая сестричка уже нашла дом и очень счастлива.
 Оставшиеся  два брата – Apinis и Virsis, и их маленькая сестричка Vīgrieze  тоже хотят быть счастливыми.
Братики очень похожи друг на друга, таким образом есть возможность получить близнецов в комплекте.
Ведь лучше одного кота может быть только два!
Котята ухожены, здоровы, радостные и собразительные.
Им около двух месяцев.  Находятся в Риге в районе массива Краста. Но расстояние преодолимо, если чьё-то сердечко за пределами Риги тоскует по маленькому другу.

Телефон для ответственного разговора 26849683
Байба.

Leave a Reply

Post Comment

UA-26523123-1