Vasaras stāsti. Rudais kaķis Gariks

Šo stāstu mums izstāstīja Jūlija.Viņa paņēma nelaimē nonākušu kaķi, uzņemoties visas rūpes par to.

Šis kaķis uzradās VEF biroju pagalmā pirms 3-4 nedēļām. No cilvēkiem nebaidījās, nāca klāt. Žēlsirdīgi biroju darbinieki kaķim iedeva ko ēdamu.. Tomēr pēc tā kā kaķis pavadīja manī līdz automašīnai, bet pēc tam žēlabaini ņaudēja tukšumā, bija saprotams, ka viņam nepietiek cilvēciskas uzmanības un mīlestības. Bija saprotams, ka tas ir mājas kaķis un viņš ir nokļuvis nelaimē – vai nu viņš ir nomaldījies, vai iepriekšējie saimnieki viņu pametuši.

Pēc veterinārārsta apmeklējuma, kaķītis ir apmeties pagaidu mājā. Viņš ir 3-4 gadus vecs, sterilizēts un vesels. Kaķim ir laba ēstgriba un manieres, viņš ir maigs un mīlīgs. Kaķītis gaida savus īstos mīlošos saimniekus.

Ja kādam šis kaķis interesē, lūdzu zvanīt 29532930, Jūlija.


Летние истории. Рыжий кот Гарик

Эту историю нам рассказала Юля. Она забрала попавшего в беду кота, взяла на себя все хлопоты и заботы о нем.

«Этот котик появился во дворе офисного парка ВЭФ примерно 3-4 недели назад. Людей не боялся, наоборот, тянулся к ним. Сердобольные офисные работники подкармливали его. Но,  по тому, как он провожал меня до машины, а потом жалобно мяукал в пустоту, глядя на отъезжающую машину, было видно, что коту не хватает человеческой ласки и общения. Было понятно, что котик домашний и он  попал в беду – заблудился или его предали.

После посещения вет.врача котик поселился во временном доме. Ему года 3-4, кастрирован, здоров. Обладает отменным аппетитом и хорошими манерами, ласковый  и нежный. И он ждет своих настоящих любящих хозяев»

Телефон для интересующихся: 29532930 Юля

 

Leave a Reply

Post Comment

UA-26523123-1