Viktorija gaida jaunus un mīlošus saimniekus!

No šīs 1.5 gadus jaunās skaistulītes atteicās, vienkārši paņēma un atteicās. Tāpat kā atsakās no vecas vai nevajadzīgas lietas. Bet viņa tomēr ir dzīva radībiņa, kas jūt un pārdzīvo. No šīs kaķenītes atteicās, jo viņa divas reizes gadā skaļi ziņo, ka vēlās kļūt par māmiņu.

Mēs viņu nosaucām par Viktoriju, kā uzvarētāju pār cietsirdību un vienaldzību. Neskatoties ne uz ko Viktorija ir palikusi ļoti maiga, mīļa un laba kaķenīte. Viņa ir ļoti tīrīga – visu laiku sevi kopj ar prieku, skaļi murrā savas burvju dziesmiņas un glaužas pie cilvēkiem.

Problēma tiek risināta ļoti vienkārši, patiesībā – jau ir atrisināta. Šobrīd Viktorija pēc sterilizācijas operācijas atrodas klīnikā, atgūst spēkus un gaida jaunus, mīlošus saimniekus.

P.S. Vikusja, diemžēl ir nefotogēniska. Fotogrāfijās nav redzama viņas burvība, grācija un šarms.

   

Виктория ждёт новых любящих хозяев!

От этой  1,5 –летней  красавицы  отказались, просто взяли и отказались. Как отказываются от устаревшей или ненужной вещи. Но ведь она живая, чувствующая, переживающая.  Отказались потому, что она  два раза в год громко заявляет о своем желании стать мамой.

Мы назвали ее Викторией, победительницей  над  жестокостью и равнодушием. Несмотря ни на что, Виктория  осталась очень ласковой, нежной, доброй кошечкой. Она очень большая чистюля, наводит красоту часто и с удовольствием, громко поет свои волшебные песни, ластится к людям .

А проблема решается очень просто, она уже решена. Сейчас Виктория после операции  по стерилизации в клинике, набирается сил и ждет новых любящих хозяев.

P.S. Викуся, к сожалению, не фотогенична.  На фотографии не видно ее обаяния, грации и шарма.

Rakti par Musju / Статьи о Муси:

Leave a Reply

Post Comment

UA-26523123-1