Ieslodzīts nomiršanai

Mans baltais runcis, kurš dzīvoja pie manas mājas, bija sterilizēts, katru rītu un vakaru mani sagaidīja, kā sunītis pavadīja mani līdz mājai, pirms divām nedēļām vienā rītā bija pazudis. Iepriekšējā vakarā viņš mani pavadīja līdz pašām mājas durvīm un man tas likās dīvaini – viņš bija mīļāks nekā parasti. No rīta viņš bija pazudis. Vakarā gāju viņu meklēt – klausījos pie visu garāžu durvīm, vai nav kādas skaņas, kas varētu liecināt, ka viņš kaut kur ir ieslēgts. Nekā… Tā pagāja divas nedēļas… Pirms divām dienām man piezvanīja Karīna, kura dzīvo kaimiņu mājā un teica, ka pazudušais runcis sēž pie mājas. Skrēju skatīties, līdzi paņēmu kaķu konservus. Viņam bija maz līdzības ar skaisto balto runci pirms divām nedēļām – ļoti novājējis, tikai kauli un āda, galva netīra, nosmērēta ar zemi, bet ķepas…Nekad neko tik šausmīgu nebiju redzējusi. Ķepām bija izrauti nagi, to vietā melnas, nekrotiskas, dziļas brūces ar atmirušiem audiem…Konservus viņš ēda kopā ar nokritušajām lapām.. Sapratu, ka bija noticis kaut kas briesmīgs-viņš bijis kaut kur ieslēgts un divu nedēļu laikā izracies ārā, tāpēc izrauti visi nagi un lienot ārā, galva nosmērēta ar zemi…Tik ļoti viņam gribējās dzīvot…Ieliku pārnēsājamā būrī konservus, viņš ielīda būrī un mēs ar Karīnu aizvedām viņu uz veterināro klīniku „Vetvesta”, kur ārsti tagad cīnās par viņa dzīvību… Viņš vairs nevarēs dzīvot ārā, jo bez nagiem kaķis ir bezpalīdzīgs, nevar aizbēgt un ārā aiziet bojā. Vai viņš varēs dzīvot dzīvoklī…nezinu, jo viņš nekad nav dzīvoklī bijis…Ir tik daudz jautājumu, uz kuriem nevaru atrast atbildi.. Vietu, kur viņš bija ieslēgts, vēl neesmu atradusi…

Pirms aizslēdzat garāžas vai citas būves, kuras ir cieši noslēgtas un katru dienu netiek atvērtas, paskatieties, vai Jūs neieslēdzat kaķīti, kuru nolemjat mokošai, lēnai nāvei….

One Response to Mans stāsts. Ruta

  • Наталья

    Это обращение Ирины. Будем признательны всем, кто откликнется. Ирина огромное спасибо!

    Здравствуйте, друзья и единомышленники! Многие из вас, наверное, читали рассказ Руты про белого котика, который попал в беду – его где-то заперли – и две недели боролся за свою жизнь, пытаясь выбраться из заточения. Когда ему это, наконец, удалось, борьбу за его жизнь и выздоровление взяли на себя врачи клиники VetVesta. У котика были сорваны все ногти на лапах, началось заражение, так отчаянно он копал себе лаз на волю. Вчера я навестила котика в клинике – после операции и двухнедельного курса лечения он идет на поправку. После выписки Рута продолжит восстановление и лечение котика у себя дома. Хотя это совершенно не домашний котик и им обоим придется нелегко. А на попечении Руты еще более 10 котов, которым, кроме корма, часто требуется и медицинская помощь. Вчера я узнала, что в клинике находится еще один из ее подопечных. Котик в тяжелом состоянии с травмами, полученными по всей видимости, от укусов собак. Лечение предстоит долгое и дорогое. Я решила обратиться ко всем вам с предложением – давайте поможем этой хрупкой, самоотверженной и очень скромной женщине в оплате лечения ее попавших в беду питомцев. Для нас это совсем немного – даже 1 евро, перечисленный каждым на счет СОЛфонда, существенно сократит расходы на лечение. Нас ведь так много! Спасибо! Fonds «SAVE OUR LIFE» Reģ. № 40008184810 Konts Swedbank LV44НАВА0551031778753 *При проведении платежей всю информацию (название фонда и № счета) необходимо вводить вручную, копировать нельзя, банк не считывает информацию и появляется надпись, что счет введен неверно или такого счета нет. Пожалуйста, наберите несколько знаков вручную и Ваша помощь пойдет до адресата!

Leave a Reply

Post Comment

UA-26523123-1