Vēstule Nr.1
Sveicieni visiem labas gribas cilvēkiem kas palīdzēja sagaidīt savas mājas Maijai tagad – Šērai.Atbraucot mājās Šēra vispirms iepazinās ar to un tad kā īstena saimniece izstiepās visā garumā uz grīdas it kā sakot:”Uh, nu tad beidzot SAVĀS mājās!” Uz savu jauno vārdiņu atsaucās jau trešajā dienā.Šēriņa ir ļoti mīlīga un kārtīga kaķenīte.Vienīgās raizes bija kā Šēriņa sadzīvos ar mazo kaķēnu, kurš ienāca mājās reizē ar Šēras?!Sākums bija pagrūts jo Šēra visādi mēģināja mazo aizdzīt prom gan šņāca, gan rūca, gan iepļaukāja, bet tagad arī attiecības abu starpā ir uzlabojušās pat tiktāl, ka Šēra atļauj apēst no sava trauciņa gaļu.Katru vakaru ejot gulēt Šēriņa ielien pie saimnieces zem segas cieši piespiežas, pamurrā un samīļojas, lai var labāk sagaidīt rītu.Vienīgais kas mums neizdodas – asināt nagus pie stabiņa.Paklājs tomēr šķiet šai nodarbei labāks.Paldies visiem kas nebija vienaldzīgi un neļāva aiziet bojā manai mīļajai Šērai un palīdzēja mums abām satikties.Lai Jums visiem laba veselība un izturība turpināt iesākto!
Ar cieņu,
Inguna

Vēstule Nr.2
Sveicieni visiem lieliem un maziem draugiem no Talsiem!Nosūtu papildus fotogrāfijas no mūsu ikdienas!Pirmajā uzņēmumā varam redzēt cik ļoti mums patīk raidījums “Kepa uz sirds” un kad tas ir noskatīts tad var nodoties rotaļām! 🙂 Lai jums visiem jauka diena! Inguna.

3 Responses to Sveiciens no Maijas-Šēras no savām mājām :) / Привет от Майи-Шеры из своего дома :)

 • Виктория

  Настоящая счастливая история!
  Огромное спасибо Ингуне за любовь и терпение. Похоже что отношения кисок уже наладились. Такие трогательные фотографии!
  Хорошо, что у Шеры теперь настоящий любящий дом!

  Моя кошка тоже не точит когти на столбике, у нее на полу лежит специальная досочка, которую можно прикручивать к стене, но мы оставили на полу. А еще ей нравится коврик около двери, там тоже получается поточить когти.

  • Inguna

   Paldies Viktorija par labajiem vārdiem!Es izdarīju tāpat pie sienas stiprināmo asināmo atstāju uz grīdas un Šēriņai tas patīk!Šēriņa ir ļoti gudra kaķenīte!Saprot ko viņai saka un arī klausa.Mēģināju apgriezt nadziņus, bet tas nekādi neizdevās kaut var redzēt, ka viņai ir griezti nagi.Pagaidām atstāšu kā ir vēlāk redzēsim vai nagi traucē vai ne.Šēriņa ir ļoti laba draudzene mazajai!Spēlējas un ja gadās saspiest pa stipru mazo tad uzreiz apmīļo aplaizot.Sirds gavilē noraugoties abu attiecībās!

 • Анна

  Как радостно видеть, что любящие сердечки (кошачьи) нашли друг друга:) А кошечки встретили своих хозяев:))) Любящих и звботливых! Долгих лет вместе и много-много радостных дней:)))!!

Leave a Reply

Post Comment

UA-26523123-1