Pirmais par sludinājumu par Martinu atsaucās vīrietis. Pazvanīja, pamatīgi pajautāja kur braukt, kā vest, vai ir potes, pastāstīja par sadzīves un ģimenes apstākļiem. Sarunājamies, ka viņš atbrauks nākamajā dienā un paņems Martinu.

Bet pēc pusstundas pazvanīja sieviete un pajautāja “vai Martins vēl pie Jums?”. Paskaidroju, ka “jā, pie mums, bet jau ir aizrunāts, viņu paņems”. Un te man vienkārši pārklāj šīs sievietes enerģija! “Pēc viņa jau izbrauca? Nē? Labāk pazvanīsim un pateiksim, ka viņš jau paņemts. Es vienkārši iemīlējos kaķēnā! Mēs varam tūlīt jau braukt pēc viņa! Visa mūsu ģimene jau gaida Martinu!” Padodos burvībai, atvainojoties pārzvanu vīrietim un gaidam jaunus saimniekus. Atbrauca, aprunājās, paņēma, aizveda… pēc stundas pazvanīja, ka nu jau atbrauca un rāda Martinam jaunas mājas un iepazistina ar jaunu ģimeni. Solīja zvanīt.

Tā arī turpinās šī vēsture – Martinam SAVA ģimene un SAVAS mājas! Viņam ir mīloši draugi, sava kaķu māja un nagu asināmais, un daudz-daudz rotaļlietu – savu “kaķu”, vēl arī mašīnītes un klucīši. Martinu mīl, par viņu rūpējas.

Liels paldies Jums, Oksana! Par zvaniem, par bildēm, par rūpēm par Martinu! Laimi un labklājību Jūsu ģimenei!

Visiem paldies par atbalstu un līdzjūtību!

Ar cieņu, Jeļena

 

Первым на объявление о Мартине откликнулся мужчина. Позвонил, обстоятельно распросил куда ехать, как везти, есть ли прививки, рассказал о жилищных и семейных условиях. Договорились, что приедет на следующий день и заберёт Мартина.

А через полчаса позвонила женщина и спросила «Мартин еще у Вас?». Объясняю, что «да, у нас, но уже есть договоренность, его забирают». И тут меня просто накрывает энергия этой женщины! «За ним уже выехали? Нет? Давайте позвоним и скажем, что его уже забрали! Я просто влюбилась в этого котёнка! Мы уже сейчас можем за ним выехать! Мы всей семьей уже ждем Мартина!» Поддаюсь на обаяние, перезваниваю мужчине с извинениями и ждём новых хозяев. Приехали, пообщались, забрали, увезли… через час позвонили, что уже доехали и показывают Мартину новый дом и знакомят с новой семьей. Обещали звонить.

Вот так продолжается эта история – у Мартина СВОЯ семья и СВОЙ дом! У него есть любящие друзья, свой кошкин домик и когтедралка, и много-много игрушек – своих «кошачьих», а еще машинки и кубики. Мартина любят, о нём заботятся.

Огромное спасибо Вам, Оксана! За звонки, за фотографии, за заботу о Мартине! Счастья и благополучия Вашей семье!

Спасибо всем за поддержку и сочувствие!

С уважением, Елена
Martin2_1-001  Martin2_2-001  Martin2_4-001  Martin2_5-001  Martin2_3-001

One Response to MARTINS – jau mājās! / МАРТИН – уже дома!

  • Ирина

    Какая замечательная история. Как же радостно видеть счастливого, здорового Мартина. Вспоминаются первые фотографии тогда еще Марты – маленькой, несчастной, но уже встретившей свою добрую спасительницу Викторию.
    Всего самого светлого, радостного Мартину и его новой семье!

Leave a Reply

Post Comment

UA-26523123-1