Kādu dienu mans vīrs darba vietas stāvvietā ieraudzīja mazu melnbaltu kaķīti. Viņš piegāja viņam klāt un saprata, ka viņš ir mājas kaķītis – viņš glaudās pie kājām un uzticīgām actiņām skatījās, lūdzot viņam palīdzēt, un it kā gribot pastāstīt, kāpēc viņš, tāds mazs, palicis viens ārā. Vīrs, saprata, ka kaķītis aizies bojā, ja viņu atstās aukstumā ārā. Viņš ienesa kaķīti darba telpā, pabaroja, nolika viņam ūdeni. Pastāstīju Natālijai par atrasto kaķīti. Nākamajā dienā vīrs aizveda kaķīti uz vetklīniku “Vetvesta”. Ārsts teica – kaķītis ir vesels, apmēram 2,5 mēnešus vecs, iespējams, kaķu puika, bet vēl par mazu, lai noteikti varētu pateikt, redzams, ka dzīvojis mājās, izmests vai pazaudēts…

Klīnikā kaķītim iedeva prettārpu zāles, apstrādāja ar pretblusu līdzekli. Un nu kaķītim bija vajadzīgas pagaidu mājas. Zvanīju savai kaimiņienei Jeļenai, kura daudziem kaķīšiem ir izglābusi dzīvību. Viņa neatteica arī šoreiz, kaut gan pašai mājās ir kaķi. Un tā pagaidām kaķītis dzīvo pie Jeļenas, bet viņam ir vajadzīgas īstas mājas… Aizvakar viņu apciemoju… Tāds maziņš, bet visu laiku murrā….Rakstu cerībā, ka mazais kaķītis atradīs saimnieku, izaugs par lielu runci un priecēs savu saimnieku ar murrāšanu…

Jeļena, mob.tālr. 29162100

Ruta, mob.tālr. 29162563

IMG_0633a   IMG_0651a   IMG_0664a   IMG_0670a   IMG_0678a   IMG_0692a

 

5 Responses to Melnbalts mazs kaķītis meklē mājas!

 • Ирина

  Какой милый малыш. Низкий поклон Руте и Елене за отзывчивость и заботу. Желаю котику встретить Рождество в новом доме вместе с любящими хозяевами.

 • Елена

  У нас приятная новость! Теперь у Мусеньки есть добрая хозяйка Сармите и свой Дом! В машине по пути домой Муся вылезла из коробки, легла на колени и помогала хозяйке “рулить”. Удачи Мусеньке в новой семье! Спасибо всем неравнодушным к судьбе наших пушистых друзей!

 • Ирина

  Как здорово, что все устроилось!Счастья Мусеньке в новой семье!

 • Наталья, рук.фонда

  Отличная новость! Всем огромное спасибо за доброту, отзывчивость, любовь:)))

 • Ruta

  Cik jauki, ka mazajam kaķītim ir mājas! Paldies Jeļenai par mazā kaķēna izmitināšanu! Paldies Natālijai par palīdzību un atbalstu!

Leave a Reply

Post Comment

UA-26523123-1