Šī vēsture sākās vairāk par mēnesi. Mitru un drebošu kaķeni, nosalušu zem lietus uz zāliena, paņēma sieviete, pieņemot to par kaimiņu kaķeni. Kad noskaidrojās, ka tā nav kaimiņu kaķene, griezās pie mumus. Mēs paņēmām Alisi savā aprūpē. Jau pirmajā apskatē (kā vienmēr, vispirms vedam dzīvnieku uz vetklīniku) bija skaidrs, ka kaķenīte ir pieaugusi, mājas, ļoti mīlīga, apmēram nedēļu pavadīja uz ielas. Šis laika periods viņai bija ļoti grūts. Alise palika klīnikā.
Un tā brīnišķīgi sagadījās, ka mums savu palīdzību piedāvāja Kristīne. Kā tas bija, pastāstīs viņa pati.
Alise pie mums uzradās divas nedēļas atpakaļ, bet iepazināmies mēs ar viņu nedēļu agrāk, atsaucoties uz prasību uz laiku paņemt kaķenīti. Toreiz par viņu lāgām nezināju neko. Zināju, ka kaķenīte klīnikā pēc operācijas un viņai vajag pagaidu mājas. Atbraucām, atvedām mājās. Kaķenīte izrādījās ļoti majīga, mīlīga un gudriņa. Pēc pāris stundām bija sajūta, ka tā ir tā pati kaķene, kura pazuda un beigu beigās atrada ceļu mājās. Likās, ka viņa dara visu iespējamo lai patiktu mums. Diemžēl, nākamajā dienā izradījās, ka Alisei vēl jāturpina ārstēšanas un viņai nācās atgriezties stacionārā. Mēs viņu apciemojām, lai viņa zinātu, ka netiek pamesta un noteikti paņemsim atpakaļ. Tagad viņa jau mājās. Viņai ir vārds, mīļas rotaļlietas, gards ēdiens un rūpes, kuras viņai bija nepieciešamas. Izrādījās, ka viņa ļoti saprātīga, tīrīga un mīlīga. Viņai patīk spēlēties, ķert mušas, novērot ka tek ūdens strūkliņa no krāna. Vienmēr atrodas tur, kur kāds ir, viņai nepatīk vientulība. Loti taktiska, var stundām gulēt blakus un murrāt. Šis adoptētais dzīvnieciņš mums nav pirmais. Vēl ir kaķis, kuram turpinās vasaras atvaļinājums vasarnīcā. Cerams, ka nākošo vasaru viņi jau atpūtīsies kopā. Turpinājums sekos.”

Эта история началась более месяца назад. Мокрую и дрожащую кошку, замершую под дождем на газоне, подобрала женщина, приняв ее за соседскую  кошку. Когда выяснилось, что это не та кошка, обратились к нам. Мы взяли Алису на свое попечение. При первом осмотре(как всегда, сначала везем животное в вет.клинику) стало ясно, что кошечка взрослая, домашняя, очень ласковая,  примерно около недели провела на улице. И это время для нее было очень тяжелым. Алиса осталась в клинике.
И так чудесно все сложилось, что нам свою помощь предложила Кристина 🙂 А вот как это было, расскажет она сама 🙂

“Алиса у нас появилась две недели назад,но впервые познакомились мы с ней еще неделей раньше,отклинувшись на просьбу приютить времянно кошечку.Тогда я о ней не знала толком ничего.Было извесно,что кошечка в клинике,после операции и нуждается во времянном доме.Приехали,отвезли домой.Киса оказалась совсем домашней,очень ласковой и умненьнкой.Через пару часов было ощющение,что это Наша киса,которая потерялась и наконец то нашла дорогу домой.Казалось,что она делает все возможное чтобы понравиться нам.К сожалению на следуйщий день оказалось,что Алиса не долечилась и ей пришлось вернуться к врачам в стацонар.Мы ее навещяли там,чтобы она знала,что ее не бросили и обязательно заберут назад.Теперь она дома.У нее появилось имя, любимые игрушки, вкусная еда и забота,которая ей была необходима.Оказалось,что она очень сообразительная,чистоплотная и ласкоавя.Любит играть,ловить мух,наблюдать за струйкой воды в кране.Всегда находится там,где кто то есть,не любит одиночество.Очень тактичная.Может часами лежать рядом и мурлыкать.У нас это не первое адаптированное животное.Есть еще кот, у которого летний отпуск на даче.Надеемся,что следуйщим летом отдыхать они будут уже вдвоем! Продолжение следует.”

2 Responses to Kaķenīte Alisīte / Киса Алиса

  • Виктория

    Ах, какая киса Алиса!
    Спасибо Кристине, что отозвалась.Желаю удачи в знакомстве котиков. Пусть у них все пройдет гладко!
    Счастья все Вашей семье!

  • Ирина

    Какая же красавица! Настоящая маленькая лисичка.Здорово, она обрела новую любящую семью. Счастья и мира этому дому!

Leave a Reply

Post Comment

UA-26523123-1