«Stāsts par Musju

Es viņu nosaucu par Musju. Musīte…Viņas īstais vārds esot Marusja. Skaista mājaskaķene no kaimiņu mājas, kuras saimniece aizbrauca dzīvot uz ārzemēm. Dzīvoklī palika viņas dēls. Dēlam esot alerģija uz kaķiem, tāpēc pēc mātes aizbraukšanas kaķeni viņš dzīvoklī vairs nelaida. Tā Marusja palika uz ielas. Pirms pāris nedēļām, ejot mājās gar kaimiņu māju, ieraudzīju kaķi– lija lietus, bet garspalvainais, vājais kaķis bezpalīdzīgi sēdēja un skatījās uz mani, it kā lūdzoties, lai viņai palīdzu, no viņa pilēja ūdens. Man bija somā kaķu barība- nobēru viņam blakām sauso barību un kaķis ēda, ēda… Sapratu, ka šī laikam ir pamestā kaķenīte… Piezvanīju kaķenes bijušāssaimnieces dēlam – viņš iznāca no mājas, teica, ka tā esot viņa mātes kaķene, bet dzīvoklī viņš to laist nevarot… Sapratu, ka kaķenīte aizies bojā, ja viņai nepalīdzēšu. Piezvanīju kaimiņienei Jeļenai, viņa atnesa būri, ielika kaķenīti būrī un aizveda uz klīniku “Vetvesta”.

Šodien biju ciemos pie Marusjas. Kad pienācu pie būra, viņa sāka murrāt, laizīja man rokas, glaudījās, skatījās uzticīgām, lielām acīm uncītīgi murrāja, it kā lūgtos, lai viņu paņem mājās…

Ruta»

“Маруся перебралась во временный дом.

Марусе около 4-5 лет. Маруся домашняя кошечка, очень ласковая, соскучившаяся по человеческой ласке и заботе. С другими животными пока не ладит. Во всем остальном замечательная кошечка. Ест сухой корм, ходит в лоточек. Стерилизована. Это крупная кошка, пока длинная и красивая шерстка пока выглядит не очень, сказались скитания по улице, голод. Но, в заботливых руках, рядом с любящими хозяевами, она превратится в настоящую красавицу.

Наталья”

P1130047   P1130048   P1130050   P1130045   P1130051

5 Responses to Маруся. Наши новые подопечные. Первое знакомство

 • Ирина

  Ну до чего ж милая мордашка. Усатая-полосатая-пуховая.Удачи, Марусенька. У тебя обязательно скоро будет свой дом и настоящие хозяева.

 • Виктория

  Какой проницательный взгляд, натерпелась бедняжка.

  Огромное спасибо Наталье за любящий временный дом, за терпение!

 • Ruta

  Šodien Marusja aizbrauca uz savām jaunajām mājām Garkalnē.Sirsnīgi pateicos visiem, kuri palīdzēja Marusjai – paldies vetklīnikas “Vetvesta” ārstiem par augsti profesionālo palīdzību un sirsnību, paldies Natālijai un Jeļenai par pagaidu mājām un rūpēm par Marusju.

 • Ирина

  Замечательная новость! Желаю Марусе и ее новым хозевам долгих счастливых лет вместе.Огромное спасибо всем, кто помог Марусе в трудный час.

 • Виктория

  Чудесная кошка, очень рада, что у нее будет свой дом и двор для прогулок 🙂
  Любви, понимания и долгой счастливой совместной жизни!

Leave a Reply

Post Comment

UA-26523123-1