Mūsu trešais oktobris

Oktobris ir mūsu dzimšanas dienas mēnesis. Pirms trīs gadiem starptautiskajā dzivnieku aizsardzības dienā iesniedzām fonda reģistrācijas dokumentus un drīz vien saņēmām reģistrācijas apliecību. Fonds „ Save Our Life“ bija oficiāli nodibināts.

Reizēm šķiet, ka tas bija tikko, bet reizēm, šķiet, ka sen… Trīs gadi. Trīs gadus strāda brīnišķīgs cilvēks – mūsu grāmatvede Natālija, mūsu mājas lapas administrators Juļa, mūsu kinoloģe Jūlija un tulks Lita.

Pa šo laiku daudz kas mainījies, ariīmēs vairs nēēsam tadi paši. J Nemainīga palikusi mūsu vēlme palīdzēt tiem, kuri ir atkarīgi no mums, kuri dzīvo mums līdzās, mūsu četrkājainajiem ( vai četrķepainajiem) draugiem, kurus skārusi cilvēku nežēlība, kuriem notikusi nelaime.

Bija daudz plānu, daudz projektu. Ne viss izdevās, ne visas ieceres īstenojām. Reizem pietrūka spēka, reizēm naudas, reizēm darītāju. Taču mūsu centieni nav zuduši. Iegūtā pieredze palīdz šodien. Vairāki projekti, ko esam uzsākuši, vieksmīgi turpinās dzīvnieku patversmēs, ar kuram sadarbojamies. Piemēram, vienu no pozitīvakajiem projektiem „ Saules zaķēns“ turpina Juglas dzīvnieku patversmes brīvprātīgie. Jauno un aktīvo cilvēku radošie centieni ne tikai palīdz dzīvniekiem, bet rada prieku arī projekta dalībniekiem

Mūsu darbs ir nedaudz mainījies. Izglītojošie projekti kļuvuši par vadošajiem projektiem. Tie ir ne tikai semināri. Lielie projekti „ Brīvprātīgo apmācība“ un „ Kucēnu skola“ , kas notiek mūsu kinoloģes Jūlijas vadībā, vairumam dalībnieku palīdzējuši citādi uztvert savus mājas mīluļus. Un ne tikai. Kāds atradis sev četrkājaino draugu, kāds ticis skaidrībā par nākotnes profesijas izvēli. Taču, pat ja nekas tāds nenotiktu, šos projektus bija vērts realizēt viena likteņstāsta dēļ. Tas ir stāsts par Pelīti. Lai stāsta tie, kas paveica brīnumu!

Pelītes bailes pārtop par veiksmes stāstu

31.maija sestdiena bija pirmā Kucēnu skolas diena, kad patversmes jaunie kucēni pirmo reizi sastapa savus jaunos skolotājus. Taksenīša jauktenīte Pelīte tikai pirms mēneša bija atvesta no Bolderājas un skaitījās kā kodelīga un ļoti bailīga sunīte apmēram 4 mēnešus veca. Ar viņu darbojās pieredzējusī Dace Kinapa kopā ar jaunajiem skolas dalībniekiem – Anitu Zvirgzdi, meitu Leu (11) un viņas klasesbiedreni Martu.

Gari koridori, dzelzs restes ar pieaugušiem, rejošiem suņiem, durvis, koridors, durvis, līdz beidzot nonācām mazā istabiņā, kurā no trokšņiem pārbijies spalgi rēja mazs, melns kucēns. Bailēs no nezināmā viņš rēja bez mitas, bet brīdī, kad atvērām būri, viņš apklusa, izleca laukā un, visus pēc kārtas apostījis, aši ierāpās man klēpī un piespiedās cieši, cieši klāt.

Es satvēru mazo, melno kunkulīti ar abām rokām tā, it kā apsegtu viņu ar savu augumu, un klusi čukstēju: “Viss kārtībā, Pelīte. Viss ir labi, mazā.”

Aiz prieka vai aiz bailēm Pelīte bija apčurājusies. Pakaļķepiņas, dupsis un astīte bija slapja. Bet acis – tik dziļas, mīļas, pilnas cerību un mīļuma. Pelītes augums trīcēja. Pagāja vairākas minūtes, līdz viņa nomierinājās un bija gatava iepazīties arī ar pārējiem istabā.

Pelīte pirms mēneša esot atvesta uz patversmi no Bolderājas. Ļoti bailīga, neuzticas cilvēkiem un kož. Bijusi pagaidu mājās kādā ģimenē, bet atvesta atpakaļ. Tagad viņas ikdiena ir restes, 3x dienā ēdināšana, pastaiga āra voljērā aiz restēm un visu dienu skaļas pieaugušo suņu rejas. Troksnis, metāla vārtu žvadzoņa, restes un bezgala vientulība.

Nav jau daudz variantu – kāds suns dienās varētu izaugt no šāda kucēna. Notrulinājies, vienaldzīgs, pilns šaubu par savu varēšanu un ne kripatiņas mīlestības pret cilvēkiem.

Tā kā Anitai bija iespēja katru dienu nodarboties ar Pelīti, tad apmācības strauji virzījās uz priekšu. Divu nedēļu laikā no bailīgā kucēna, kurš plaka pie zemes, gūlās augšpēdus un bieži slapinājās, izveidojās pašpārliecināta, zinātkāra un gudra kucīte. Apmācību gaitu vadīja Dace un Jūlija sniedza padomus, tomēr liela nozīme šeit bija bērniem, kuri paši fantazēja baiļu pārvarēšanas metodes un līdzdarbojās ar suņuku. Piemēram, tunelī Pelīte varēja ielīst tikai pēc tam, kad Lea to uzvilka sev galvā, bet bailes no braucošiem riteņiem suņuks aizmirsa, kad meitenes simtām reižu brauca viņai gar degunu un ļāva arī pašai pabraukt.

Pelīte bija ļoti apņēmīga un labprāt sadarbojās ar mums dažādās rotaļās. Piemēram, mašīnā sēdēšana, lai pierastu pie tās, izrādījās pārāk lēna metode. Kādu dienu Lea vienkārši paņēma Pelīti klēpī, iekāpa mašīnā un teica: “Gribi redzēt, kur es dzīvoju?” Brauciens bija stresains, bet Pelītei aste palika sausa. Divstāvu mājas kāpnes tikai pirmās reizes likās briesmīgas. Kad palīgos ņēmām spēli “Tu augšā, es lejā!”, Pelīte aizgūtnēm skraidelēja priecīga uz otro stāvu un atpakaļ, sakot: “Re, es to varu!” Apbrīnojama vēlēšanās mācīties!

Pēc 36 dienām Kucēnu skolā patversmē iebrauca ģimene ar meitiņu, kura it kā vēlējās kādu dzīvnieku, bet neko konkrētu. Ieraudzījusi Pelīti, mazā meitene sacīja: “Mammu, Pelīte ir mūsu, vai ne?” Arī tētis un mamma nespēja pretoties mazā suņuka šarmam. Pelīte rādīja visu, ko prot! Kad pienāca laiks kāpt mašīnā, lai beidzot brauktu uz mājām, Anita aicināja suņuku pirms brauciena vispirms nokārtoties. Pelīte tūlīt atsaucās aicinājumam, un jaunie sai mnieki bija šokā!

Arī savas pirmās dienas jaunajās mājās Mārupē Pelīte uzvedusies droši. Lūk, ģimenes stāsts:

“Pelīte veras vaļā katru dienu un ir ļoti, ļoti dzīvespriecīga un kārtīga meitene. Vienīgais, kas pagaidām ir nesaprašanā, ir mūsu minka Rucis, bet cerams, ka ar laiku viņa domas mainīsies, jo Pelīte ir ļoti mierīga, grib ar viņu draudzēties un ir pat nedaudz neitrāla.

Izsmējāmies, kad piemājas mazajā baseinā, ieliekot Pelīti iekšā, viņa sākumā apsēdās, tad apgūlās, tad priecīgi skraidīja pa pagalmu. Arī pa pagalmu pārvietojas brīvi un bieži jau viena pati izstaigā pļaviņu un palasa zālīti…

Apmeklējam arī Spices skoliņu pie Jūlijas, Pelīte ir liels malacītis un, kā jau mēs smejamies, ir iemīlējusies vienā Raselītī… Nespēj viens bez otra.

Pelīte brauc man līdzi uz darbu un jau apbūrusi kolēģus. Visi apbrīno viņas dzīvesprieku un mīļumu. Bieži paņemu klēpī, un tad viņa piespiežas kā mazs bērniņš, un tas nespēj nesildīt sirsniņu!

Paldies Jums teikšu katru dienu, par to, ka liktenis mums dāvāja šo Pelīti, un Jums par lielo ieguldīto darbu! Mēs darīsim visu, lai Pelīte būtu laimīga.”

 

Arī projekts «Pabaro, izārstē, sasildi» ir nedaudz mainījies. Lielākā daļa šī projekta veikuma nav redzama plašam cilvēku lokam, jo tā ir palīdzība tiem, kas palīdz dzīvniekiem un, protams, palīdzība ielas dzīvniekiem. Tā ir ārstēšana un sterilizēšana. Tagad, kad rakstu šo rakstu, klīnikā atrodas trīs mūsu aprūpē nonākuši dzīvnieki, par kuriem nekas nav minēts mājas lapā. Viens ir solīda vecuma ielas kaķis no Jūrmalas, viņa eņģelis ir Ludmila. Kaķi kastrēja, nomazgāja, apstrādāja pret parazītiem, izārstēja un viņš tūlīt dosies uz savām īstajām mājām. Otrs klīnikas klients ir 4 mēnešus vecs kaķēns, viņam bija ļoti nopietna astes trauma, kas varēja būt nāvējoša. Viņa eņģelis ir Valentīna. Kaķu meiteni izoperēja, izārsteja, un viņa ir gatava doties uz māām. Trešais klīnikas pagaidu iemītnieks ir Fiļimons ( par viņu gan ir informacija mūsu majas lapā). Viņš arī gaida jaunas mājas. Cik labi, ka mums ir klīnikas „ Vet Vesta“ jaukie dakteri!

Labi, ka mums ir arī draugi veikalā „ Zooluks“ . Mūsu ziedojumu kastītes pastāvīgi tiek piepildītas ar suņu un kaķu barību. Tie ir pircēju ziedojumi. Šī barība palīdz mums ne tikai pabarot dzīvniekus, bet arī vairāk līdzekļu atvēlēt veterinārajai palīdzībai.

Mēs izlēmām, ka šoreiz nerakstīsim finanšu atskaiti par to, cik naudas iztērēts veterinārajai palīdzībai un cik barībai, jo to visu balsta trīs lietas – cilvēku labestība, līdzcietība un mīlestība. To nevar izmērīt.

Mūsu darbības laikā ne reizi vien esam saskārušies ar cietsirdību, vienaldzību un nelietību. Taču mums apkārt ir tik daudz labu un jauku cilveku! Varam sevi apskaust!

Paldies visiem mūsu draugiem!!!!

Mīlestībā un pateicībā,

Jūsu fonds «Save Our Life»

 

Наш третий октябрь

Октябрь – это месяц нашего рождения. Три года назад 4 октября в международный день защиты животных мы подали документы на регистрацию фонда и вскоре получили регистрационное удостоверение. Мы получили официальный статус.

Иногда кажется, что это было совсем недавно. Иногда кажется, что это было так давно… Три года. Три года работают чудесный человек наш бухгалтер Наталья, наш администратор сайта Юленька, наш кинолог Юля, наш бессменный переводчик Лита.

Многое изменилось за это время, изменились и мы сами :)Но, одно осталось неизменным – наше желание помочь тем, кто зависит от нас, кто живет рядом с нами, нашим маленьким четвероногим (или четверолапым?) друзьям, столкнувшимся в человеческой жестокостью, попавшим в беду.

Было много планов, много проектов. Не все удалось, не все проекты были реализованы. Иногда не хватало сил, иногда денег, иногда людей. Но, все наши начинания не пропалиJ Это опыт, который помогает нам сегодня. Некоторые наши проекты, не получившие у нас развития, нашли свое продолжение в приютах, с которыми мы сотрудничаем. Так, например, один из самых позитивных проектов «Солнечный зайчик» продолжился в работе добровольцев из приюта на Югле. Творчество молодых и активных добровольцев приносит не только реальную помощь животным, но большую радость его участникам.

Наша работа немного видоизменилась. Образовательные проекты стали ведущими. Это не только семинары. Большие проекты «Обучение добровольцев» и «Школа для щенков» под руководством нашего кинолога Юлии многим и многих их участникам помогли по новому взглянуть на их любимцев и питомцев. И не только. Кто-то нашел для себя четвероногого друга, а кто-то определился со своей будущей специальностью. Но, даже если бы ничего этого не было, то эти проекты стоило реализовать из-за одной истории. Это история щенка Пелите. О ней рассказали те, кто сотворил это чудо.

Счастливая история Пелите

Суббота 31 мая – первый день Школы для щенков, когда новые щенки приюта в первый раз встретили своих новых учителей. Помесь таксы Пелите (Мышка), только месяц назад её привезли из Болдераи, выглядела как кусачая и очень напуганная собака примерно 4 месяцев. С ней занималась опытная Даце Кинапа и новые участники Школы – Анита Звиргзде, дочка Даце – Леа (11) и ее одноклассница Марта.

Выписка из блога:

Длинные коридоры, железные решетки с взрослыми, лающими собаками, дверь, коридор, дверь, пока наконец попадаем в маленькую комнату, в которой перепуганный от шума пронзительно лает маленький черный щенок. В страхе неизвестности он лаял постоянно, но в тот момент, когда мы открыли клетку, он замолчал, выскочил и, всех по очереди обнюхал, быстренько забрался ко мне на колени и крепко-крепко прижался.

Я обняла маленький, черный клубочек обеими руками, как будто прикрыла его своим телом, и тихо шептала: «Все в порядке, Пелите. Все хорошо, малышка.»

От радости или от страха Пелите описалась. Задние лапки, попка и хвостик были мокрые. А глаза – такие глубокие, нежные, полные надежды и любви. Тельце Пелите дрожало. Прошло несколько минут, пока она успокоилась и была готова познакомиться с остальными посетителями.

Месяц назад Пелите привезли в приют из Болдераи. Очень пугливая, не доверяет людям и кусает. Побывала во временном доме в какой-то семье, но привезли обратно. Сейчас ее будни – жизнь за решеткой, 3-разовое кормление, прогулка во внешнем вольере за решеткой и целый день громкий лай взрослых собак. Шум, грохот металлических ворот, решетки и бесконечное одиночество.

Нет других вариантов – какая собака вырастет со временем из такого щенка. Отупевшая, равнодушная, полная сомнений в своих способностях и ни капли любви к людям.

Так как у Аниты была возможность каждый день заниматься с Пелите, то обучение стремительно продвигалось вперед. В течение двух недель из пугливого щенка, который прижимался к земле, ложился кверху лапками и часто мочился, превратилась в уверенного, любознательного и умного. Обучением занималась Даце и Юлия давала советы, но большое значение здесь имели дети, которые сами фантазировали методы преодоления страха и занимались с собачкой. Например, в туннель Пелите смогла залезть только тогда, когда Лео надела его себе на голову и выглядыва из него зазывая Пелите, а страх от проезжающих велосипедов собачка забыла, после того как девочки сотнями раз проехали у нее под носом и покатали ее саму.

Пелите было очень сознательной и с удовольствием сотрудничала с нами в различных играх. Например, сидеть в машине, для того чтобы привыкнуть к ней, оказалось слишком медленным методом. Однажды Леа просто взяла Пелите на колени, села в машину и сказала: «Хочешь видеть где я живу?» Поездка была полна стресса, но хвостик Пелите остался сухим. Лестница двухэтажного дома только в первый раз была ужасной. При помощи игры «Ты наверху, я внизу!» Пелите взахлеб радостно бегала на второй этаж и обратно, говоря: «Смотри, я могу это!» Восхитительное желание учиться!

На 36 день в «Школе для щенков» в приют приехали родители с девочкой, которая как-будто хотели какое-то животное, но ничего конкретного. Увидев Пелите, маленькая девочка сказала: «Мама, Пелите наша, правда?» Папа и мама тоже не могли сопротивляться шарму маленькой собачки. Пелите показывала все, что умеет! Когда пришло время садиться в машину, чтобы наконец-то ехать домой, Анита пригласила собачку сделать свои дела перед поездкой. Пелите так и поступила, а новые хозяева были в шоке!

И свои первые дни в новом доме в Марупе Пелите держалась смело. Вот рассказ семьи:

«Пелите открывается каждый день и очень, очень жизнерадостная и порядочная девочка. Единственный, кто пока в полном непонимании, это наш кот Руцис, но надеемся, что со временем его мысли изменятся, потому что Пелите очень спокойная, хочет с ним дружить и даже немного нейтральная.

Насмеялись, когда поставили Пелите в бассейн у дома, она сначала села, потом легла, затем радостно бегала по двору. По двору перемещается свободно и часто уже сама гуляет по полянке и собирает травку… 🙂 Посещаем и Школу в «Спице» у Юлии. Пелите большая умница и, как мы уже смеемся, влюбилась в одного Рассела… Не могут друг без друга.

Пелите едет со мной на работу и уже очаровала коллег. Все восхищены ее жизнерадостностью и нежностью. Часто беру ее на руки и тогла она прижимается как маленький ребенок, и это не может не греть сердечко!

Спасибо Вам говорю каждый день, за то, что судьба подарила нам нашу Пелите, и Вам за большой вложенный труд! Мы сделаем Все, чтобы Пелите была счастлива.»

 

Pelītes bailes pārtop par veiksmes stāstu

31.maija sestdiena bija pirmā Kucēnu skolas diena, kad patversmes jaunie kucēni pirmo reizi sastapa savus jaunos skolotājus. Taksenīša jauktenīte Pelīte tikai pirms mēneša bija atvesta no Bolderājas un skaitījās kā kodelīga un ļoti bailīga sunīte apmēram 4 mēnešus veca. Ar viņu darbojās pieredzējusī Dace Kinapa kopā ar jaunajiem skolas dalībniekiem – Anitu Zvirgzdi, meitu Leu (11) un viņas klasesbiedreni Martu.

Gari koridori, dzelzs restes ar pieaugušiem, rejošiem suņiem, durvis, koridors, durvis, līdz beidzot nonācām mazā istabiņā, kurā no trokšņiem pārbijies spalgi rēja mazs, melns kucēns. Bailēs no nezināmā viņš rēja bez mitas, bet brīdī, kad atvērām būri, viņš apklusa, izleca laukā un, visus pēc kārtas apostījis, aši ierāpās man klēpī un piespiedās cieši, cieši klāt.

Es satvēru mazo, melno kunkulīti ar abām rokām tā, it kā apsegtu viņu ar savu augumu, un klusi čukstēju: “Viss kārtībā, Pelīte. Viss ir labi, mazā.”

Aiz prieka vai aiz bailēm Pelīte bija apčurājusies. Pakaļķepiņas, dupsis un astīte bija slapja. Bet acis – tik dziļas, mīļas, pilnas cerību un mīļuma. Pelītes augums trīcēja. Pagāja vairākas minūtes, līdz viņa nomierinājās un bija gatava iepazīties arī ar pārējiem istabā.

Pelīte pirms mēneša esot atvesta uz patversmi no Bolderājas. Ļoti bailīga, neuzticas cilvēkiem un kož. Bijusi pagaidu mājās kādā ģimenē, bet atvesta atpakaļ. Tagad viņas ikdiena ir restes, 3x dienā ēdināšana, pastaiga āra voljērā aiz restēm un visu dienu skaļas pieaugušo suņu rejas. Troksnis, metāla vārtu žvadzoņa, restes un bezgala vientulība.

Nav jau daudz variantu – kāds suns dienās varētu izaugt no šāda kucēna. Notrulinājies, vienaldzīgs, pilns šaubu par savu varēšanu un ne kripatiņas mīlestības pret cilvēkiem.

Tā kā Anitai bija iespēja katru dienu nodarboties ar Pelīti, tad apmācības strauji virzījās uz priekšu. Divu nedēļu laikā no bailīgā kucēna, kurš plaka pie zemes, gūlās augšpēdus un bieži slapinājās, izveidojās pašpārliecināta, zinātkāra un gudra kucīte. Apmācību gaitu vadīja Dace un Jūlija sniedza padomus, tomēr liela nozīme šeit bija bērniem, kuri paši fantazēja baiļu pārvarēšanas metodes un līdzdarbojās ar suņuku. Piemēram, tunelī Pelīte varēja ielīst tikai pēc tam, kad Lea to uzvilka sev galvā, bet bailes no braucošiem riteņiem suņuks aizmirsa, kad meitenes simtām reižu brauca viņai gar degunu un ļāva arī pašai pabraukt.

Pelīte bija ļoti apņēmīga un labprāt sadarbojās ar mums dažādās rotaļās. Piemēram, mašīnā sēdēšana, lai pierastu pie tās, izrādījās pārāk lēna metode. Kādu dienu Lea vienkārši paņēma Pelīti klēpī, iekāpa mašīnā un teica: “Gribi redzēt, kur es dzīvoju?” Brauciens bija stresains, bet Pelītei aste palika sausa. Divstāvu mājas kāpnes tikai pirmās reizes likās briesmīgas. Kad palīgos ņēmām spēli “Tu augšā, es lejā!”, Pelīte aizgūtnēm skraidelēja priecīga uz otro stāvu un atpakaļ, sakot: “Re, es to varu!” Apbrīnojama vēlēšanās mācīties!

Pēc 36 dienām Kucēnu skolā patversmē iebrauca ģimene ar meitiņu, kura it kā vēlējās kādu dzīvnieku, bet neko konkrētu. Ieraudzījusi Pelīti, mazā meitene sacīja: “Mammu, Pelīte ir mūsu, vai ne?” Arī tētis un mamma nespēja pretoties mazā suņuka šarmam. Pelīte rādīja visu, ko prot! Kad pienāca laiks kāpt mašīnā, lai beidzot brauktu uz mājām, Anita aicināja suņuku pirms brauciena vispirms nokārtoties. Pelīte tūlīt atsaucās aicinājumam, un jaunie sai mnieki bija šokā!

Arī savas pirmās dienas jaunajās mājās Mārupē Pelīte uzvedusies droši. Lūk, ģimenes stāsts:

“Pelīte veras vaļā katru dienu un ir ļoti, ļoti dzīvespriecīga un kārtīga meitene. Vienīgais, kas pagaidām ir nesaprašanā, ir mūsu minka Rucis, bet cerams, ka ar laiku viņa domas mainīsies, jo Pelīte ir ļoti mierīga, grib ar viņu draudzēties un ir pat nedaudz neitrāla.

Izsmējāmies, kad piemājas mazajā baseinā, ieliekot Pelīti iekšā, viņa sākumā apsēdās, tad apgūlās, tad priecīgi skraidīja pa pagalmu. Arī pa pagalmu pārvietojas brīvi un bieži jau viena pati izstaigā pļaviņu un palasa zālīti… 🙂

Apmeklējam arī Spices skoliņu pie Jūlijas, Pelīte ir liels malacītis un, kā jau mēs smejamies, ir iemīlējusies vienā Raselītī… Nespēj viens bez otra.

Pelīte brauc man līdzi uz darbu un jau apbūrusi kolēģus. Visi apbrīno viņas dzīvesprieku un mīļumu. Bieži paņemu klēpī, un tad viņa piespiežas kā mazs bērniņš, un tas nespēj nesildīt sirsniņu!

Paldies Jums teikšu katru dienu, par to, ka liktenis mums dāvāja šo Pelīti, un Jums par lielo ieguldīto darbu! Mēs darīsim visu, lai Pelīte būtu laimīga.”

 

Проект «Накорми, вылечи, согрей» также немного изменился. Большая часть этого проекта остается невидима для большинства. Потому что это помощь тем, кто помогает животным и, конечно же, помощь уличным животным. Это лечение и стерилизация. Сейчас, когда я пишу, в клинике находятся трое наших подопечных, о которых нет ничего на сайте (точнее есть об одном). Один немолодой уличный кот из Юрмалы. Его ангел – Людмила. Кота кастрировали, отмыли, обработали от паразитов, подлечили и он уезжает в настоящий теплый дом. Еще один клиент клиники – 4-месячный котенок, который получил серьезную травму хвоста, чуть не приведшую его к гибели. Его ангела зовут Валентина. Кошечку прооперировали, провели курс лечения и ее также ждет новый дом. Третий постоялец – кот Филимон. Он тоже в ожиданииJ Как хорошо, что у нас есть добрые доктора клиники «VetVesta».

Как хорошо, что у нас есть друзья в магазине «Zooluks». Наши коробки для пожертовований постоянно наполняются кормом для котов и собак. Это пожертвования покупателей. Эти корма помогают нам не только сытно кормить наших подопечных, но и больше средств тратить на вет.помощь.

Мы решили, что не будем подсчитывать, сколько средств потратили на вет. помощь или на корм, потому что за всем этим стоит только одно – доброта человеческая , сострадание и    любовь. Измерить их невозможно.

За время нашей работы мы не раз сталкивались и с жестокость, и с равнодешением, и с подлостью. Но, сколько хороших и добрых людей рядом с намиJ Можно только позавидовать самим себе 🙂

Спасибо вам, дорогие друзья!!!

С любовью и благодарностью!

Искренне ваш фонд «Save Our Life»

3 Responses to Mūsu trešais oktobris / Наш третий октябрь

 • Анна

  Поздравляю с Месяцем рожденния!!!
  Всего самого лучшего, больше счастливых историй и радостных встреч! Сил, мужества, доброты желаю всем-всем, кто помогает нашим маленьким друзьям:)))

 • Ирина

  С третьей годовщиной, наш дорогой СОЛФОНД ! Огромное спасибо за Вашу работу, за счастливые истории и слезы радости, когда все получается. За общие переживания, когда что-то идет не так. Здорово, что Вы есть! Здорово, что у Вас столько помощников – ведь вместе мы преодолеем все трудности!

 • Виктория

  Поздравляю! Даже не верится, что прошло всего три года 🙂 Кажется я знаю Вас тааак давно!
  Молодцы! За это время так много сделано!
  Спасибо и низкий поклон за любовь и выдержку!

Leave a Reply

Post Comment

UA-26523123-1