Februāris, marts. Mūsu atskaite.

Esam apkopojuši pēdējo divu mēnešu laikā paveikto.

Projekts «Pabaro, izārstē, sasildi»

Strādājām, ļoti centāmies. Februārī un martā fonds aprūpējis 28 kaķus. Lielākā daļa no tiem bija ielas kaķi, kuriem tika veikta sterilizācija vai ārstēšana. Vairums atgriezušies savās iepriekšējās dzīvesvietās, kur par tiem rūpējas labi cilvēki. Divi – Тihons un Alise (trīskrāsaina mājas kaķenīte, kas bija nokļuvusi uz ielas)- pēc sterilizācijas devas uz jaunām mājām, Оsja, Barsiks, Тimofejs un Moroška  atrodas pagaidu mājās un gaida jaunus saimniekus..

Liels PALDIES visiem, kas palīdz dzīvniekiem, tos baro, rūpējas par tiem, ziedo veterināro pakalpojumu apmaksai. Februārī veterināro pakalpojumu rēķins bija 500 eiro, martā – 560 eiro. PALDIES tiem, kas ziedo barību un ne tikai mūsu aizbilstamajiem  Tas ir mūsu kopīgais darbs un, protams, kopīgais prieks.

Projekts «Brīvprātīgo apmācība»

Juglas dzīvnieku patversmē turpinās semināri tiem, kas vēlas uzzināt vairāk par suņiem.  Ne visi kļūst par Juglas patversmes brīvprātīgajiem palīgiem, taču visi, kas apmeklējuši seminārus, citādi uztver suņus. Un nav svarīgi, vai tie ir sugas vai jaukteņi, lieli vai mazi, galvenais, ka tie ir mums līdzās un gaida no mums sapratni.  Un mīlestību.

Drīz būs vasara un visi vēlas kaut nedaudz atpūsties.  Tādēļ projektu «Saules zaķēns», «Suņu dāvanas», «Kaķa Nazara stāsti» īstenošana uz neilgu brīdi ir apturēta. Darbs turpināsies, bet nedaudz vēlāk un citādi.

Ļoti gaidām jaunus dalībniekus projektā „Saules zaķēns”, kurā katrs var izpausties radoši un radīt nelielus šedevrus.
Projekts „Suņu dāvanas” turpināsies vasaras projekta „Brīvprātīgo apmācība. Kucēnu skola” ietvaros. Vāksim suņu vilnu un pamazām vērpsim to. Tas ir darbietilpīgs un lēns process.
Kaķis Nazars noteikti vēl stāstīs savus stāstus, bet arī viņš var atļauties nelielu pavasarīgi-vasarīgu radošo krīzi…Pavasaris nav īstais laiks stāstiem.

Tā pagājuši pēdējie divi mēneši.

Aprīlī plānots seminārs par un ap rotaļlietām un spēlēm suņiem un kaķiem. Ceram, ka mums viss izdosies.

BET – tikai kopā ar jums, mūsu draugi!

 

Февраль, март. Наш отчет

В  первые дни нового месяца  мы подвели  итоги наших стараний за последние два месяца.

Проект «Накорми, вылечи, согрей»

 Мы работали, мы очень старались. За февраль и  март м-цы через наш фонд прошли 28 кошек и котов. В основном  это уличные животные, которые нуждались в стерилизации или   лечении.  Большинство  из них вернулись  на свое место жительства  под присмотром заботливых людей,   двое Тихон и Алиса (трехцветная домашняя кошечка, оказавшаяся на улице) после стерилизации уехали в новый дом,  Ося, Барсик, Тимофей и Морошка сейчас во временных домах ждут своих новых хозяев.

Большое спасибо всем, кто помогает этим замечательным маленьким созданиям, кто кормит их,  кто заботится о них, жертвует  для оплаты вет. услуг.  Счет за февраль составил 500 евро, за март – 560 евро.  Спасибо тем, кто жертвует корм и не только  для наших подопечных 🙂  Это наш совместный труд и, конечно же, наша совместная  радость 🙂

Проект «Обучение добровольцев»

 Продолжаются семинары для желающих узнать побольше о собаках. Не все станут добровольцами   приюта на Югле, но все по-новому, с большим пониманием, любовью и уважением смогут  отнестись к собакам. И не важно, породистые они или нет, большие или маленькие, главное, что они рядом с нами и ждут от нас понимания 🙂 И любви 🙂

Скоро лето и всем хочется немного отдохнуть 🙂 Поэтому реализация проектов «Солнечный зайчик», «Собачьи подарки», «Рассказы кота Назара» временно приостановлена. Конечно, работа  продолжится, но чуть позже.  Скорее даже, работа продолжится, но немного в ином русле. Мы ждем творческих людей в проект «Солнечный зайчик». Каждый желающий сможет попробовать свои силы в создании маленьких шедевров.

А проект «Собачьи подарки» продолжится во время  летнего проекта  «Обучение добровольцев. Школа для щенков». Будем собирать шерсть и потихоньку ее прясть.  Это процесс трудоемкий и медленный 🙂

Кот Назар обязательно расскажет свои истории, но и у него может быть небольшой весенне-летний творческий кризис. Весна, не до рассказов 🙂

Вот так, в трудах и планах, прошли эти два месяца 🙂

В планах на апрель – семинар об играх и игрушках  своими руками для собак и котов. Надеемся, что у нас все получится.

Но, только вместе  с вами, дорогие друзья 🙂

 

4 Responses to Februāris, marts. Mūsu atskaite / Февраль, март. Наш отчет

 • Анна

  Молодцы!!!

 • Ирина

  Молодцы, мы гордимся этими достижениями! Новых успехов, новых помощников, всем подопечным поскорее найти новые семьи!

 • Виктория

  МОЛОДЦЫ! Огромная работа маленького фонда!

 • Lady

  Как всегда, большие МОЛОДЦЫ!!!

Leave a Reply

Post Comment

UA-26523123-1