„Jaungada dāvana”- kaķēns Saimons ir ieguvis savas īstās mājas- mājokli, kurā mīt liela un draudzīga ģimene. Tur ir divi suņi. Saimonam pie tiem nav jāpierod, lai suņi pierod pie jautrā un aktīvā kaķa!  Ir arī bērni, Saimons ir gatavs ar viņiem paspēlēties, taču tikai tik ilgi, kamēr neapnīk.  Liela māja – super! Ir kur padraiskoties! Liela ģimene – lieliski! Cik daudz reižu iespējams pieglausties un dzirdēt, ka esi brīnumains un jauks mincis!

Novēlam lielajai un draudzīgajai ģimenei visu to labāko! Laimi un prieku!

“Новогодний подарок” котенок Саймон обрел свой  постоянный дом! Это большой дом, в котором живет большая и дружная семья. Там есть две собаки, но ему к собакам не привыкать 🙂 Это пусть собаки привыкают к веселому и активному Саймону 🙂

Есть дети, но Саймон всегда готов поиграть с ними, но до тех пор, пока ему не надоест 🙂 Большой дом – здорово! Есть где порезвиться! Большая семья – отлично! Сколько раз можно погладиться и послушать, какой ты чудесный и любимый 🙂

Желаем всего самого наилучшего этой большой  и дружной семье! Счастья и радости, вам!!!

Raksti par Saimonu / Статьи о Саймоне:

5 Responses to Saimons ir mājās! / Котенок Саймон дома!

 • Виктория

  Ура! Замечательная новость!
  Путешественник нашел свой дом! Спасибо временной семье за любовь!

 • INESE&MAKS

  ДА,семья действительно замечательная,дети замечательные – уважающие братьев меньших …Там живет и хомяк…Спасибо тем,кто спас и помог кошкусу в трудную минуту.

 • Ирина

  Очень радостная новость!Любви, счастья, здоровья, веселья всей семье! А в добром временном доме пусть исполнятся все новогодние пожелания.

 • Julija

  Man liels prieks par Saimona jauno māju un ceru ka viņam būs jauni 4-kajainie draugi 🙂 zeltainais retrivers Brenda un kaukāza tipa suni Bone, kura pirms 7 gadiem paņemta no Juglas patversmes, ka ari ar kāmi sadraudzēsies! Sākuma biju straukta vai izdosies…bet tagad liekas? ka visam jabūt kārtība! Ar nepacietību gaidu ziņas par Saimona iejūšanos jaunajā mājā un ceru apskatīt kādu bildi no jaunas Saimona dzīves!

 • ingrida

  Domāju, ka Sems pie mums ir iedzīvojies. Guļ uz paklāja blakus lielajam sunim dzer ūdeni no viņa bļodas un ja vajadzēs tad padzīs viņu arī malā. spēlējās ar visu un visiem, kas pagadās ceļā. Zelta retrīveram gan nākas pieciest viņa nekaunību, jo nepietiek, ka viņš ir ieņēmis viņa krēslu, tad dažreiz pat viņš nodzen suni no dīvāna. Kur, tad lai es guļu žēlīgām acīm uz mani skatās suns.

Leave a Reply

Post Comment

UA-26523123-1